Żmuda-Trzebiatowska rzadko pokazuje męża. Tym razem zabrała go na premierę. Wyglądali bosko

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na premierze teatralnej 14 grudnia 2022 roku. Nie była sama. Wybrała się na tę wyjątkową okazję z mężem, Kamilem Kulą. Wyglądali razem bardzo stylowo.

Marta Żmuda-Trzebiatowska przybyła na premierę teatralną sztuki "Halo, tu Bielicka! Czyli być jak Hanka" razem z mężem, Kamilem Kulą. Para prezentowała się razem znakomicie. Był to niezwykle wyjątkowy widok, ponieważ nieczęsto pojawiają się razem na ściankach, premierach i imprezach branżowych. Trzeba przyznać, że tworzą niezwykle stylowy duet. Szarości interpretują na własny, charakterystyczny dla nich, modowy sposób. Aż trudno oderwać od nich wzrok.

Polecamy: Marta Żmuda Trzebiatowska nie wytrzymała. "Wara od mojego małżeństwa!"

Zobacz wideo Kamil Glik wrócił do domu. Nagrano reakcje jego córek, gdy go zobaczyły

Marta Żmuda-Trzebiatowska w stylowym garniturze i z broszką. Jej mąż modowo dotrzymywał kroku

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w 2013 roku w Teatrze Kwadrat. Jak wspominała aktorka w jednym z wywiadów, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Szybko, bo dwa lata później, stanęli na ślubnym kobiercu, a następnie na świat przyszła ich dwójka dzieci. Od czasu do czasu niektóre media spekulują na temat kryzysu w ich relacji, ale aktorka dosadnie komentuje te doniesienia. Widać, że są to tylko bezpodstawne plotki, ponieważ para podczas premiery teatralnej 14 grudnia 2022 roku pojawiła się razem na ściance. Wyglądali na radosnych i zakochanych.

Zobacz też: Włodarczyk i Krawczyk byli "ciałem astralnym". To nie z nim była przez dekadę. Miłość znalazła w czasie pandemii

Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kamil KulaMarta Żmuda-Trzebiatowska, Kamil Kula AKPA

Oboje wybrali szarość, jako główny element całej stylizacji. Aktorka postawiły na total look w jasnym kolorze. W oversizowym garniturze wyglądała bardzo elegancko. Uroku dodała jej broszka w kształcie gwiazdki. Z kolei jej mąż wybrał bardziej casualowy zestaw. Granatowe dżinsy, czarne, skórzane buty, czarny golf i melanżowa marynarka to zawsze dobry i bezpieczny wybór dla mężczyzny. Prezentował się dobrze i stylowo. Jak wam się podoba? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.