"Rolnik szuka żony". TVP szykuje niespodziankę dla fanów programu

"Rolnik szuka żony". TVP szykuje nie lada niespodziankę dla widzów. Już wkrótce ponownie zobaczymy ulubionych bohaterów programu na ekranach telewizorów.

Ostatni sezon matrymonialnego show TVP o nazwie "Rolnik szuka żony" cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. Edycja okazała się też wyjątkowo szczęśliwa, albowiem aż cztery osoby odnalazły miłość w programie. Michał zdążył się zaręczyć ze swoja partnerka Adą, Tomek jest w szczęśliwej relacji z Kasią, starszy Tomasz tworzy związek z Justyną, a Klaudia wybrała Valentyna, z którym planuje przyszłość. Jak się okazuje, ulubieni bohaterowie widzów ponownie zagoszczą na srebrnym ekranie. Tym razem z okazji nadchodzących świąt.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

Anja RubikAnja Rubik nie zamierza przepraszać za słowa z finału "Top Model". Tłumaczy, dlaczego

"Rolnik szuka żony". TVP szykuje niespodziankę dla fanów

Wiernych fanów produkcji "Rolnik szuka żony" świąteczne wydanie programu nie powinno już dziwić. Stacja co roku przygotowuje odcinek specjalny, w którym rolnicy z różnych edycji spotykają się w studio, aby wspólnie zaśpiewać kolędy i opowiedzieć o swoich relacjach, jak i planach na przyszłość. W tym roku wystąpią jedynie pary, które znamy z minionego sezonu. Bohaterowie poprzednich edycji mają jednak przygotować specjalne nagrania, które zostaną wyemitowane na potrzeby show.

"Rolnik szuka żony". Gdzie i kiedy oglądać świąteczny odcinek show?

Specjalny, świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany 25 grudnia 2022 roku o godz. 20.20 w TVP. Wiadomo także, że gośćmi będzie pięć par. Cztery z nich znamy z programu, a piąta powstała dzięki nagraniu finałowego odcinka... Czyżby chodziło o nową dziewczynę Konrada, która była kandydatką jednego z uczestników?

Justyna - 'Ślub od pierwszego wejrzenia 8'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna zakochana? "Niespodziewana miłość"

Zobacz też: Nie tylko Kamila z "Rolnika" robi karierę w mediach. Jej brat to znany aktor! Grał m.in. u Vegi

Więcej o: