Anna Cieślak na czerwonym dywanie jak na grzybobranie. Płaszcz niczym ze skóry węża

Anna Cieślak wybrała się na premierę serialu "Mój agent". Gwiazda wybrała dość osobliwą stylizację...

Anna Cieślak pojawiła się 12 grudnia na uroczystej premierze wyprodukowanego przez TVN serialu "Mój agent". Polska wersja francuskiego hitu "Dix pour cent" przedstawia losy agentów, którzy na co dzień współpracują ze znanymi aktorami. Gwiazda na czerwonym dywanie pojawiła się sama i to w dość oryginalnej kreacji, którą trudno nam zaklasyfikować.

Anna Cieślak w osobliwej stylizacji na premierze "Mój agent"

Cieślak przyodziała bogato zdobiony komplet w odcieniach ciemnej zieleni i czerni, na który składałt się długi płaszcz oraz spodnie. Połysk i wzory stylizacji przywołują na myśl skórę węża bądź ekskluzywną pidżamę. Aktorka dopełniła stylizację szerokim paskiem, który podkreślił jej talię oraz... dość topornymi, czarnymi trampkami. W kwestii makijażu postawiła na różową pomadkę, a włosy ułożyła w lekki nieład. Nie jesteśmy przekonani co do tej stylizacji - aktorka wygląda tak, jakby nie wiedziała, czy chce iść na grzybobranie, czy na czerwony dywan.

Anna CieślakAnna Cieślak KAPiF.pl / KAPIF.pl

Przypominamy, że niedawno Anna Cieślak obchodziła pierwszą rocznicę ślubu ze swoim mężem Edwardem Miszczakiem. Kiedy do mediów zaczęły przedostawać się pogłoski o ich relacji, niewielu wróżyło szczęśliwe zakończenie. Para pobrała się w sierpniu 2021 roku w jednym z krakowskich kościołów. Na uroczystości pojawiła się plejada gwiazd znanych ze stacji TVN.

Jak podoba się wam stylizacja Anny Cieślak z premiery serialu "Mój agent"? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz też: Polsat za Edwarda Miszczaka. Izabela Janachowska czeka na nowe decyzje, Doda obawia się bana?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.