Małgorzata Rozenek bawi się ze zwierzakami, w tle zły Henio. "Więcej przytulania z psami niż z dzieckiem"

Małgorzata Rozenek pokazała niewinne nagranie, na którym widać, jak cieszy się wolnym czasem w domu. W komentarzach burza.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie nie tylko promuje swoją markę, ale także chwali się prywatnymi zdjęciami i nagraniami. "Perfekcyjna" czasem nadaje już od rana, pokazując swoją rutynę. Niestety, celebrytka często zmaga się z hejtem albo złośliwymi uwagami. Na niektóre zaczepki odpowiada, a jej riposty są celne. Innym razem ignoruje złośliwości. Tak było tym razem. A tych pod jej najnowszym filmem było całkiem sporo.

Zobacz wideo Radosław Majdan "międli" ucho Małgorzaty Rozenek. Ale czy ona to lubi?

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Małgorzata Rozenek zaatakowana, bo głaszcze i przytula psy

Małgorzata Rozenek podzieliła się na Instagramie nagraniem, na którym widać, jak spędza wolny czas w towarzystwie najmłodszego syna oraz psów. Mały Henio dokazywał, a psy rozłożyły się na kanapie wraz z gospodynią "Dzień dobry TVN". Uroczy obrazek? Nie dla wszystkich.

 

Okazuje się, że część internautów przeczepiła się do tego, jak Rozenek traktuje dziecko i psy. Zarzucili jej, że więcej uwagi poświęca zwierzętom niż Heniowi.

Z psami to wielka przesada. Dziecko na dalszym planie!
Więcej przytulania z psami niż z dzieckiem
 Mały o te psy jest zazdrosny i tyle - czytamy.

Pod absurdalnymi uwagami wywiązała się spora dyskusja. Część internautów broniła Rozenek.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek na okładce "Vivy!" jak inna osoba! Fani jej nie poznają. Wtem pokazała zdjęcie bez retuszu

Znalazła się też spora grupa, której nagranie się podobało. Nie brakowało zachwytów nad rodzinną atmosferą i uroczymi ujęciami. 

Okłady z psów.
Cudowna rodzinka.
Ale słodko - pisali.

A jak wam podoba się nagranie?

Więcej o: