Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła dzieci. "Sakramenty zamykają nasze czakry"

Agnieszka Kaczorowska w jednym z ostatnich wywiadów odniosła się do tematu wiary. Okazuje się, że nie ochrzciła córek z jednego ważnego według niej powodu.

Agnieszka Kaczorowska od 2018 roku jest żoną Macieja Peli, z którym doczekała się dwóch córek - Emilki i Gabrieli. Niejednokrotnie wspominała, że dziewczynki są jej oczkiem w głowie i chciałaby zadbać o ich rozwój. Jak wspomniała w jednej z rozmów z Plotkiem, pomoże im w odnalezieniu prawdziwej pasji, która uskrzydli dziewczynki i da im motywację do działania. Teraz odniosła się do tematu wiary. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła córek 

Agnieszka Kaczorowska ostatnio miała okazję porozmawiać na temat wiary z dziennikarzem serwisu Plejada.pl. Podczas wywiadu celebrytka zdradziła, że wraz z mężem zrezygnowali z ochrzczenia córek. Nie oznacza to jednak, że w nic nie wierzą. Nie chciałaby jednak stawać Emilii i Gabrieli na drodze wyboru w kwestii duchowości. 

W tym wszystkim, co jest związane z religią, wiarą, kościołem, duchowością itd. chcę dać dziewczynkom wolność wyboru - wyjaśniała Agnieszka Kaczorowska.

Nie jest to jedyny powód, dla którego prezenterka zrezygnowała z sakramentu. Jak twierdzi, zamknąłby on czakry dziewczynek.

Uważam, to jest też od strony duchowej i energetycznej związanej z czakrami w naszym ciele potwierdzone, że sakramenty zamykają nasze czakry. Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać.

Agnieszka Kaczorowska z pewnością wie, co jest najlepsze dla jej córek i podjęła przemyślaną decyzję. Przy okazji wywiadu zapewniła, że będą one uczęszczać na edukację religijną, tak aby świadomie dokonać wyboru.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska po dwóch miesiącach zwolniła nianię swoich córek. Teraz zdradza, co się stało

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.