Leo Messi wybuchł w trakcie wywiadu i zwyzywał przeciwnika. Wszystko się nagrało

Leo Messi po meczu przeciwko Holandii na mundialu w Katarze dosadnie obraził rywala. Piłkarz nie był w stanie powstrzymać emocji w trakcie wywiadu transmitowanego na żywo.

Argentyna po emocjonującym spotkaniu pokonała Holandię i awansowała do półfinału mundialu w Katarze. Podczas meczu kibice byli świadkami wielu brutalnych starć pomiędzy piłkarzami obu reprezentacji. Niestety, wzajemna wrogość nie zakończyła się po ostatnim gwizdku sędziego. Doszło do przepychanek pomiędzy zawodnikami, a Leo Messi dotkliwie obraził holenderskiego rywala na oczach kamer.

Leo Messi zwyzywał holenderskiego piłkarza

Argentyna długo była lepsza i prowadziła 2:0. W końcu jednak Holandia przebudziła się i strzeliła pierwszego gola. Od tego momentu pomiędzy piłkarzami co chwila dochodziło do brutalnych starć. W 88 minucie piłkarze nie wytrzymali napięcia, rozgorzała awantura, w której udział brali nawet rezerwowi.

Awantura podczas meczu w KatarzeAwantura podczas meczu w Katarze screen youtube.com/ tvp sport

Po tym zdarzeniu wydawało się, że sędzia zaraz zagwiżdże po raz ostatni. Tak się jednak nie stało. W ostatniej akcji meczu Holandia strzeliła drugiego gola i doprowadziła do dogrywki. W niej żaden z bramkarzy nie wyciągał już piłki z siatki i o zwycięstwie musiały zdecydować rzuty karne. Argentyńczycy okazali się w nich zdecydowanie lepsi i awansowali do następnej rundy turnieju. Emocje jednak nie opadły. Leo Messi schodząc do szatni został poproszony przez dziennikarza o krótki komentarz dla jednej ze stacji telewizyjnych. Piłkarz zaczął opowiadać o meczu, ale kiedy zauważył holenderskiego piłkarza, przerwał i skierował w jego stronę kilka ostrych słów.

Na co się gapisz, durniu? Spadaj stąd natychmiast!

Według relacji dziennikarzy, którzy byli świadkami zajścia, Messi obraził Wouta Weghorsta. Z nim argentyńska gwiazda wcześniej kilkukrotnie ostro starła się na murawie. Argentyna w półfinale mundialu zmierzy się z Chorwacją, która wcześniej sensacyjnie wyeliminowała Brazylię.