Ewa Minge na odważnym kadrze. Pozuje w stroju kąpielowym. "Smakujemy życie"

Ewa Minge stara się nie tracić kontaktu z fanami i często zamieszcza zdjęcia lub filmy w mediach społecznościowych. Tym razem słynna projektantka zdecydowała się pokazać w kostiumie kąpielowym. Zachwyceni fani zostawili wiele miłych słów.

Ewa Minge bez wątpienia jest kobietą o wielu talentach. Studiowała kulturoznawstwo i historię sztuki. Na przełomie lat 80. i 90. po raz pierwszy zadebiutowała w modzie. Po tym jej kariera w wielkim świecie znacznie przyspieszyła. Ewa Minge zrobiła pokazy na tygodniach mody w Paryżu i Nowym Jorku, a w jej projektach prezentowały się światowej sławy gwiazdy m.in. Kelly Rowland, Cheryl Cole i Paris Hilton. Jakiś czas temu projektantka wydała również książkę. Teraz zaskoczyła fanów i podzieliła się odważnym ujęciem w stroju kąpielowym.

Zobacz wideo Ewa Minge zdradziła, jak dba o włosy. Przedłuża je

Ewa MingeEwa Minge jest ciężko chora. Od lat nie pije alkoholu. "Dwa miesiące umierałam"

Ewa Minge pozuje w stroju kąpielowym. Fani zachwyceni

Niegdyś sporą kontrowersję wzbudzał przede wszystkim wygląd Ewy Minge. Wielokrotnie spekulowano na temat operacji plastycznych. 55-latka uparcie twierdziła, że jej wygląd spowodowany jest chorobą. Z czasem nabrała do tej sprawy dystansu. Projektantka bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Stara się na bieżąco informować fanów o nowinkach z życia. Ostatnio opublikowała kadr z wyjątkowego miejsca. Pochwaliła się sukcesem i pokazała, jak wygląda w stroju kąpielowym.

Zostałam zaproszona do niesamowitego, międzynarodowego projektu. Top artystów z całego świata o dorobku, który powala. Kilka dni dla ducha i ciała, ostrzenie emocji, by za chwile chwycić pędzle, dłuta, spraye... I wziąć udział w jedynym na świecie takim wydarzeniu. Szczegóły niebawem! Póki co smakujemy życie - napisała na Instagramie.
 

Ewa MingeEwa Minge cierpi. "Pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli"

Taki post nie mógł pozostać bez odzewu od internautów. Fani byli wprost oszołomieni i nie szczędzili projektantce komplementów. 

Pani Ewo, pięknie!
Jak dziewczyna Bonda.
Uwielbiam panią, a i boska figura.

Jak wam się podoba Ewa Minge w wakacyjnym wydaniu?

Więcej o: