Za sprawą makijażu jest młodsza o dziesięć lat. Nazywają ją "królową metamorfoz". Potrafi zdziałać cuda

Tiktokera z Teksasu za sprawą makijażu potrafi odmłodzić się dosłownie w kilka minut. Szokujące, co jest w stanie osiągnąć dzięki kilku kosmetykom.

Makijaż, który działa cuda i odejmuje lat? Tak, to możliwe. Oczywiście zawsze można przesadzić i uzyskać karykaturalny wygląd. Dlatego trzeba wiedzieć, co się robi. Na rzeczy zna się z pewnością tiktokerka Patricia Lichtenberger.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Kobieta została nazwa królową metamorfozy, kiedy pokazała efekt swojej pracy na TikToku. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zgromadziła ponad 120 tys. obserwujących. Wszyscy są zgodni – potrafi zdziałać cuda! A wszystko to zasługą dobrego makijażu i jej umiejętności.

Metamorfoza 47-latki

Patricia Lichtenbergern pochodzi z Teksasu. Mieszka na co dzień w Kansas i chętnie dzieli się efektami swojej pracy. Pokazuje, jak wiele może zmienić makijaż. Jej wideo, w którym prezentuje swoją metamorfozę, wzbudziło olbrzymie zainteresowanie. Wystarczył puder, podkład, korektor, szminka i stała się magia. Internauci są zgodni – metamorfoza jest niesamowita, a Patricia odjęła sobie 10 lat!

Królowa metamorfozy.
Mniej o dziesięć lat.
Jak ona to zrobiła? Wow, wystarczy tylko podkład?! - komentują  zachwyceni internauci.
Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Niestety Patricia Lichtenberger mierzy się też z hejterami, którzy zarzucają jej, że zakłamuje "prawdziwe oblicze". Był moment, kiedy obelgi internautów wpłynęły na jej samopoczucie i samoocenę. Kobieta zaczęła wstydzić się swojej pasji. Przepracowała to. Zrozumiała, że najważniejsze, to robić, co się lubi. Dzięki temu ma możliwość wyrażenia siebie i wcielania się w różne role. Dodatkowo Patricia Lichtenberger po prostu lubi eksperymentować.

Słowa przestały mnie ranić, a fani TikToku mnie wspierają, ponieważ wiedzą, przez co przeszłam - powiedziała.

Na filmikach chętnie dzieli się tajnikami makijażu.

Więcej o: