Córki Katarzyny Figury trudno dziś rozpoznać. Jedna wrzuca zdjęcia topless, druga woli mniej typowe ujęcia

Córki Katarzyny Figury póki co nie zamierzają okupować ścianek czy zamieniać kont na Instagramie w przestrzenie reklamowe. Koko i Kaszmir chcą reżyserować filmy, więc skupiają się przede wszystkim na nauce.

Koko Claire i Kaszmir Amber, córki Katarzyny Figury z zakończonego już związku z Kaiem Schoenhalsem, przez długie lata unikały ścianek i wydarzeń ściągających tłumy celebrytów, choć było prawdopodobne, że show-biznes w końcu się o nie upomni. Uroda, nietypowe imiona i znana mama - nie ma mowy, by ten zestaw atutów nie przyciągał uwagi. W 2011 roku dziewczęta zaliczyły telewizyjny debiut z przytupem - wystąpiły wtedy u boku Figury w "Dzień dobry TVN" (wcześniej jeszcze załapały się na okładkę jednego z kobiecych dwutygodników), ale potem niewiele o nich słyszano. Medialną ciszę przełamała starsza z sióstr, Koko, pokazując się u boku matki na imprezach. 

Tak zaczynali karierę. Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięckiego mogły potoczyć się zupełnie inaczejRubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięcki "walczył" o rolę

Zobacz wideo Katarzyna Figura wychowuje dwie córki. Kogo zabrała w podróż po Cannes, Kaszmir nie. Miała powód

Katarzyna Figura wspiera filmowe pasje córek

20-letnia dziś Koko i młodsza o trzy lata Kaszmir zainteresowały się wielkim kinem. W przeciwieństwie do Katarzyny nie chcą - jak na razie - występować, ponieważ znacznie bardziej pociąga je praca po drugiej stronie kamery. Koko dostała się na studia w Paryżu, gdzie uczy się reżyserii filmowej. Mama ujawniła, że Kaszmir chce pójść śladami siostry i po zdaniu matury najprawdopodobniej także wyjdzie do stolicy Francji.

Katarzyna Figura z córkami Koko i KaszmirKatarzyna Figura z córkami Koko i Kaszmir VIPHOTO/East News

Impreza branżowa

Koko Figura, Paulina Gałązka i Katarzyna FiguraKoko Figura, Paulina Gałązka i Katarzyna Figura VIPHOTO/East News

Koko, cała w bieli, pojawiła się u boku mamy na premierze filmu "The End", gdzie dołączyła do nich Paulina Gałązka.

Koko i śmiałe ujęcie

Koko FiguraKoko Figura kokofigura/Instagram

Udało jej się też przyciągnąć sporo followersów na swoje instagramowe konto. Wywołała pierwszy mały skandal pozując przed lustrem topless, mimo że była już pełnoletnia, a zdjęcie można sklasyfikować jako te z serii "nagość zakryta".

Więcej zdjęć Koko i Kaszmir znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Wystylizowane kadry z albumu Kaszmir

Kaszmir FiguraKaszmir Figura @kaszmirfigura/Instagram

Kaszmir w lutym 2023 roku skończy 18 lat. Jej instagramowy profil obserwuje póki co niecałe cztery tysiące osób, w tym starsza koleżanka, Oliwia Bieniuk. Kaszmir nie przesadza z nadmiarem zdjęć i "lansowaniem się" w social mediach. Woli nietypowe kadry.

Dwie siostry

Kaszmir i Koko FiguraKaszmir i Koko Figura @kaszmirfigura/Plotek

Wspólne ujęcia obu dziewczyn należą do rzadkości. Gdy już taka fotografia trafi to sieci, wielbiciele urody sióstr nie szczędzą im komplementów.

Koko Figura i Katarzyna FiguraKoko Figura i Katarzyna Figura @figura_katarzyna/Instagram

Katarzyna na swoim instagramowym koncie także okazjonalnie pozuje z dziewczętami. A kiedy to nastąpi, fani podkreślają, jak uderzające podobieństwo łączy panie.

Beata Tyszkiewicz, Barbara BrylskaTyszkiewicz zachwycała elegancją. Tak wyglądały rodzime gwiazdy w młodości

Więcej zdjęć Koko i Kaszmir znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: