Mąż Toni Collette został przyłapany na pocałunkach z inną kobietą. Ogłosili rozwód

Po tym, jak sieć obiegły zdjęcia Dave'a Galafassiego, całującego się na plaży z tajemniczą kobietą, Toni Collette wydała oświadczenie. Para rozwodzi się po niemal 20 latach.

Toni Collette, wielokrotnie nagradzana aktorka znana z takich filmów, jak "Był sobie chłopiec", "Szósty zmysł" czy "Na noże" w 2003 roku poślubiła perkusistę Dave’a Galafassiego. "Daily Mail" pokazał zdjęcia mężczyzny, na których całuje się z tajemniczą blondynką. Okazało się, że muzyk i jego żona od jakiegoś czasu byli w separacji i podjęli decyzję o rozwodzie.

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Zobacz wideo Doda o nieudanych małżeństwach

Toni Collette i Dave Galafassi rozwodzą się po niemal 20 latach małżeństwa

Para pobrała się podczas buddyjskiej ceremonii. Doczekali się dwójki dzieci: Sage Florence, która obecnie ma 14 lat i Arlo Roberta, który jest trzy lata młodszy od siostry. Po publikacji zdjęć Galafassiego w objęciach innej kobiety małżonkowie wydali oświadczenie w mediach społecznościowych.

Po długim okresie separacji, pełni wdzięczności ogłaszamy, że się rozwodzimy. Jesteśmy zjednoczeni w naszej decyzji. Rozstajemy się z wzajemnym szacunkiem i troską. Nasze dzieci są dla nas najważniejsze, dlatego będziemy nadal rozwijać się jako rodzina, lecz w nieco innym kształcie. Jesteśmy wdzięczni za waszą miłość i przestrzeń, którą nam dajecie w czasie, kiedy ewoluujemy i dokonujemy tej zmiany w pokojowy sposób.
 

'Chłopaki do wzięcia'. Mieszkanie Bandziorka i Danusi. Urządzili urocze gniazdko na Mazurach"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek i Danusia uwili urocze gniazdko na Mazurach

"Daily Mail" ujawnił tożsamość kobiety, z którą całował się mąż aktorki. To pochodząca z Australii Shannon Egan, chiropraktyk z 15-letnim stażem. Dave Galafassi jednak odmówił komentarza w sprawie nowej partnerki.

Zobacz też: Spadochron? Nie, to suknia ślubna Joanny Liszowskiej. U Lubert było jeszcze gorzej. Oto najbrzydsze suknie ślubne gwiazd

Więcej o: