"Top Model". Klaudia Nieścior była blondynką. Tak wyglądała przed poprawianiem urody

Zwyciężczynią 11. edycji "Top Model" okazała się Klaudia Nieścior. Zobaczcie, jak wyglądała, zanim rozpoczęła się jej przygoda z programem.

Dobiegła końca kolejna edycja "Top Model". Do wielkiego finału dotarły trzy uczestniczki: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Nieścior. Szczęście uśmiechnęło się do tej ostatniej i to właśnie ona podpisała kontrakt z agencją modelek i zgarnęła nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych. Jak 22-latka wyglądała jeszcze kilka lat temu? Postanowiliśmy to sprawdzić.

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Michał Piróg komentuje aferę z Karoliną Pisarek. "Chlapnęła coś"

Tak wyglądała Klaudia Nieścior, zanim została zwyciężczynią "Top Model"

Tradycyjnie na początku każdej edycji fryzjerzy i styliści odmieniają wizerunek uczestników i uczestniczek show. Nie inaczej było tym razem. Klaudia Neścior na castingu zaprezentowała się w bardzo długich ciemnych włosach. Gdy nadszedł czas metamorfoz, 22-latka nie ukrywała, że bardzo boi się, co przygotowali dla niej specjaliści. 

No nie lubię zmian - wyznała Klaudia.

Cały proces przebiegł jednak bez większych dram. Specjaliści uznali, że nie będą za dużo kombinować z fryzurą 22-latki i tylko lekko pocieniowali i skrócili jej włosy.

 

Zmianie nie uległ także kolor. Do ostatniego odcinka Klaudia miała ciemne włosy i trudno było wyobrazić sobie ją w innym wydaniu. Jednak jeszcze kilka lat temu zwyciężczyni "Top Model" była blondynką. Na jej facebookowym profilu możemy zobaczyć, jak prezentowała się na archiwalnych zdjęciach.

Anja Rubik szczerze o szansach Klaudii Nieścior na zrobienie kariery w świecie mody

Klaudia Neścior w programie zaliczyła wzloty i upadki - i to dosłownie. W czwartym odcinku widzowie byli świadkami bardzo niebezpiecznej sytuacji z jej udziałem. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Czy 22-latka zrobi karierę w świecie mody? Czas pokaże. W poniższym artykule możecie przeczytać, co Anja Rubik sądzi na temat zwyciężczyni "Top Model" i jak widzowie oceniają zachowanie modelki. 

'Top Model'Okrutne słowa Anji Rubik wobec finalistki "Top Model". Fani: Powinnaś przeprosić

Więcej o: