Usłyszała straszną diagnozę i schudła 168 kilogramów

Teresa załamała się po serii rodzinnych tragedii. Później zaczęła zmagać się zaburzeniami odżywiania. Lekarze przestrzegali ją, że jeśli nie zmieni nawyków, szybko umrze. Teraz chwali się metamorfozą i czeka na ważny zabieg.

Teresa Parent to 43-letnia nauczycielka, która chętnie udziela się na TikToku, gdzie opowiada o swojej niesamowitej metamorfozie. Jeszcze kilka lat temu jadła dziesięć tysięcy kalorii dziennie i była pogrążona w smutku po rodzinnych tragediach. Jej brat popełnił samobójstwo, a dwa lata później w podobny sposób straciła matkę. W końcu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i na nowo pokochać życie.  

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Teresa otrzymała mrożącą krew w żyłach diagnozę

Teresa Perent zmieniła nawyki w 2016 roku, kiedy zaczęła się borykać z problemami zdrowotnymi. Przeszła łagodny zawał serca i lekarze zaczęli ją przestrzegać, że jeśli nie zmieni trybu życia na dużo bardziej aktywny i nie postawi na zdrowe nawyki żywieniowe, może nie dożyć 40 urodzin. Wtedy postawiła wszystko na jedną kartę i w ciągu pierwszego roku schudła 60 kg, a później było tylko intensywniej.

Teresa opowiada o metamorfozie

Dziś Teresa Perent chętnie udziela się na TikToku, a jej najpopularniejszy film zdobył już ponad 26 milionów odsłon. To właśnie tam opowiedziała o drodze ku przemianie. Jeszcze kilka lat temu ważyła około 270 kilogramów. Kiedy schudła, zdecydowała się kolejny ważny krok. 

Ciężko pracowałam przez ostatnie cztery i pół roku, aby zrzucić 168 kilogramów i za cztery dni przejdę operację plastyczną, która pomoże mi się pozbyć obwisłej skóry z brzucha. Możecie zauważyć, że leży on aż na moich kolanach. Tak to wygląda, kiedy siedzę - opowiadała Teresa.

Wiszący brzuch sprawia, że Teresa Perent czuje dyskomfort.

To jest bolesne, żenujące i haniebne. Staram się jednak skupić na tym, że ciężko pracowałam nad tym, aby ocalić własne życie  - mówiła we łzach.

Teresa Perent zapowiedziała, że niebawem podzieli się z fanami efektem zabiegu. 

Przypominamy, że każda utrata wagi, a tym bardziej już tak drastyczna, powinna odbywać się pod czujnym okiem specjalistów - lekarzy i dietetyków. 

Alicia MccarvellUsłyszała, że wysportowany mąż jest z nią tylko dla pieniędzy. Dosadnie odpowiedziała

Więcej o: