Bohosiewicz po cichu sfinalizowała rozwód? Informator ujawnił kulisy. Rozprawa miała odbyć się pół roku temu

W ostatnich miesiącach plotkowano "na salonach" o rzekomym małżeńskim kryzysie Soni Bohosiewicz. Aktorka nie komentowała tych rewelacji, ale jeden z tabloidów postanowił zbadać tę sprawę.

Sonia Bohosiewicz przed laty związała się z Pawłem Majewskim, a 14 lat temu para wzięła ślub. Małżonkowie doczekali się dwóch synów, Teodora i Leonarda. Unikali skandali i nie przesadzali z uczęszczaniem na ścianki. Gdy jednak na kilku ważnych wydarzeniach Sonia pojawiała się solo, wzbudziła czujność fanów i mediów. Coraz głośniej szeptano, że nad związkiem aktorki zawisły ciemne chmury.

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Zobacz wideo Sonia Bohosiewcz oburzona zdjęciami paparazzo pokazuje, jak naprawdę wygląda jej brzuch

Sonia Bohosiewicz rozstała się z mężem?

"Dobry Tydzień" napisał, że Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski rozstali się już pół roku temu. Tygodnik przywołuje nawet świadka, pracownika Sądu Okręgowego w Warszawie:

Sprawa o rozwód Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego jest zakończona. Wyrok zapadł w czerwcu 2022 roku - gazeta cytuje jego słowa.

Zdjęcia Soni Bohosiewicz znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Fani zwracali uwagę, że Sonia niejednokrotnie wybierała się na urlop bez męża. Sama pojawiła sią na obchodach złotych godów swoich rodziców, którzy celebrowali 50 lat pożycia małżeńskiego. Wcześniej tego rodzaju imprezy rodzina organizowała w lokalu należącym do Majewskiego. Tym razem bawiono się w restauracji nad Zalewem Zegrzyńskim. Wreszcie - Sonia pochwaliła się remontem w domu. A pomagać miał jej nie mąż, a młodsza siostra, Maja. Wielbiciele aktorki dodali dwa do dwóch i uznali, że wszystko razem jest dość niepokojące, choć oczywiście może istnieć na to zupełnie inne, racjonalne wytłumaczenie.

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd

Skontaktowaliśmy się z Sonią, aby ją zapytać o to wprost, ale jak dotąd nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Zdjęcia Soni Bohosiewicz znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: