Krzysztof Skiba całuje młodszą partnerką i mówi o rozwodzie z poprzednią. Karolina to znajoma Deppa

Krzysztof Skiba opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcie, na którym okazuje czułości nowej ukochanej. Przy okazji poinformował, że jego małżeństwo się rozpadło.

Krzysztof Skiba jest człowiekiem wielu talentów. To nie tylko muzyk, ale też autor tekstów, satyryk, publicysta, aktor, konferansjer, felietonista i dziennikarz. W mediach niewiele jednak pisze się o życiu prywatnym członka zespołu Big Cyc. Teraz on sam poruszył kwestię rozwodu i związku z młodszą od niego o 25 lat partnerką. 

Krzysztof Skiba ma nową partnerkę

Żoną 58-letniego Krzysztofa Skiby od lat była Renata - lektorka łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim, z którą doczekał się dwóch synów. Okazuje się jednak, że ten związek nie przetrwał próby czasu. Skiba na Instagramie poinformował właśnie, że już od około roku jest w separacji. Przy okazji pochwalił się romantycznym zdjęciem z nową ukochaną. 

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się na łamach nie tylko mediów plotkarskich, wyjaśniam: Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku - czytamy.
 

Muzyk oznaczył ukochaną na Instagramie. Można więc przejrzeć jej zdjęcia. Okazuje się, że już od dawna publikuje kadry ze Skibą. Ukochana członka zespołu Big Cyc chwaliła się zdjęciami, na których pozuje u boku Johna Deppa. 

Ona wcześniej zadawała się z Deepem. Są zdjęcia. Ale od paru lat dodaje zdjęcia tylko ze Skibą i nawet zostawiła dla niego chłopaka - powiedział informator serwisu pomponik.pl
 

Przypomnijmy, że syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. To właśnie po serii artykułów na temat Tytusa Skiba muzyk postanowił poinformować o swojej aktualnej sytuacji uczuciowej. W wielu artykułach pojawiła się bowiem informacje, że jest w wieloletnim związku z Renatą. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.