Prowadziła "Na każdy temat" u boku Szczygła. Dziś nie pracuje w telewizji, ale nadal zachwyca urodą

Katarzyna Laskowska była jedną z uwielbianych przez widzów prezenterek. To ona współprowadziła z Mariuszem Szczygłem program "Na każdy temat" na antenie Polsatu. Później zniknęła i oddała się swojej największej pasji. Sprawdź, czym się dzisiaj zajmuje Katarzyna Laskowska.

Katarzyna Laskowska w latach 90. była jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w Polsacie. Widzowie mogli ją pamiętać między innymi ze współprowadzenia razem z Mariuszem Szczygłem talk-show "Na każdy temat". Później była gospodynią kilku mniej znanych programów. Następnie zdecydowała się opuścić show-biznes. Bez reszty poświęciła się swojej największej pasji, która daje jej radość i życiową satysfakcję. Zobacz, jak dziś wygląda i co robi Katarzyna Laskowska. 

Polecamy: Warnke o kulach na imprezie marki kosmetycznej. Była też Przetakiewicz i Sablewska w garniturze rodem z lat 70.

Zobacz wideo Najlepsze polskie talk-show, które pamiętamy z lat 90. [Popkultura]

To miały być murowany hity, a wyszły paździerzeNajgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Katarzyna Laskowska dziś stawia na malarstwo. Jej obrazy to feeria barw i nasyconych kolorów

Katarzyna Laskowska od zawsze kochała malarstwo. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie, kiedy skupiła się na rodzinie, postanowiła także wrócić do ukochanej pasji, która pozwala jej się wyciszyć i znaleźć ukojenie w codziennym natłoku obowiązków.

 

Była gwiazda telewizji poświęciła się życiu rodzinnemu po skończeniu kariery. Jest szczęśliwą mamą dwóch córek i to im stara się poświęcić jak najwięcej uwagi. Jednak w mediach społecznościowych na próżno szukać jej zdjęć z dziećmi, gdyż stawia sobie utrzymanie prywatności za cel nadrzędny.

 

Obrazy, które maluje, to połączenie ekspresyjnego podejścia do życia i sporej inwencji twórczej. Przyciągają mocnymi kolorami i nietuzinkowymi zestawieniami kształtów. 

 

Trzeba przyznać, że w jej pracach przebija także kobiecy charakter. Katarzyna Laskowska nie skupia się tylko na malarstwie, jakiś czas temu stworzyła ilustrację do książki Małgorzaty Ohme - "365 dni dobrego życia".

 

Mimo upływu lat 46-latka nadal wygląda świeżo i promiennie. Katarzyna Laskowska jest doskonałym przykładem na to, że uśmiech i optymistyczne podejście do życia potrafi rozświetlić każdy dzień.

 
Więcej o: