Mandaryna potwierdziła nowy związek! Zabrała młodszego partnera na ściankę. Przyszli w dresach

Mandaryna potwierdziła, że przystojny brodacz pojawiający się od jakiegoś czasu na drugim planie jej zdjęć to nowy partner. Na dowód zabrała go ze sobą na ściankę.

Mandaryna jak dotąd nie miała szczęścia w miłości. Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim w 2006 roku ani razu nie stanęła już na ślubnym kobiercu, a jej kolejne związki m.in. z nauczycielem wychowania fizycznego Michałem Szatkowski czy fotografem Wojciechem Bąkiewiczem nie przetrwały próby czasu. Niepowodzenia sprawiły, że tancerka nie afiszowała się już z nowymi wybrankami. Niedawno jej fani zauważyli, że coraz bardziej ochoczo fotografuje się w towarzystwie tajemniczego brodacza. W końcu celebrytka przyznała, że jest szczęśliwie zakochana, ale nie zdradziła, kim jest jej wybranek. Teraz wyszło na jaw, że podejrzenia instagramowych obserwatorów były słuszne.

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Zobacz wideo Mandaryna o recitalu Dody i Michale Wiśniewskim jako mężu

Mandaryna i jej partner debiutują na ściance jako para

W niedzielę 4 grudnia w Grodzisku odbyła się 15. edycja charytatywnego pokazu zimowego Gwiazdy Dzieciom. Na wydarzeniu połączonym z licytacją na szczytne cele pojawili się m.in. Hanna Śleszyńska, Iwona Węgrowska oraz Mandaryna z nowym partnerem. 

Zdjęcia Mandaryny i jej ukochanego znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Para zaprezentowała się w swobodnych stylizacjach, na które składały się dresy oraz puchowe kurtki z tej samej firmy. Zakochani nie przesadzali z nadmiarem czułości - zamiast się obejmować, stykali się czubkami sportowych butów. 

Mandaryna z partneremMandaryna z partnerem AKPA

Póki co o wybranku Marty wiadomo niewiele. W najbliższym czasie okaże się, czy pierwsza wspólna ścianka zainicjuje kolejne wyjścia na imprezy branżowe. A kto wie, może przez parą sesja do kolorowego magazynu i udzielane razem wywiady.

 

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd

Dobrze razem wyglądają?

Zdjęcia Mandaryny i jej ukochanego znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: