Doda za 30 lat. Będzie wyglądać niczym Torbicka. A Pachut? Do twarzy mu z siwą brodą

Doda niedawno zdecydowała się ujawnić związek z Dariuszem Pachutem, który wzbudza wiele emocji wśród fanów. Sprawdziliśmy, jak para będzie wyglądać za kilkadziesiąt lat. Partnera wokalistki ledwo poznaliśmy!

Doda przez wiele tygodni szukała miłości w programie "Doda. 12 kroków do miłości". Ostatecznie nie znalazła jej w telewizyjnym show i odrzuciła wszystkich kandydatów. Okazało się, że w międzyczasie ktoś inny skradł jej serce. To Dariusz Pachut, sportowiec i ratownik medyczny, który w przeszłości związany był z Dorotą Gardias

Moje serce jest zajęte. Jestem zakochana, nie dotyczy to żadnego z kandydatów. To jest sytuacja bardzo świeża. Znamy się długo, ale uczucie pojawiło się już po programie. Ten program wiele u mnie zmienił, pootwierał mi nowe klatki w głowie i dał szansę na rozpoczęcie nowej relacji - mówiła Doda.

Nowy związek wokalistki kwitnie. Przez ostatnie dni oboje relacjonowali wycieczkę do Wietnamu. Nie brakowało wspólnych zdjęć i romantycznych relacji.

Sprawdziliśmy, jak Doda i jej ukochany będą wyglądać za kilkadziesiąt lat i postarzyliśmy ich w aplikacji FaceApp. Piosenkarka mimo kilku zmarszczek wciąż będzie się prezentować zjawiskowo. Dariusz Pachut z siwą brodą bardziej nas zaskoczył.

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Dariusz Pachut poirytowany słowami Dody

Doda i Dariusz Pachut za kilkadziesiąt lat. Partner gwiazdy nie do poznania

Doda w tym roku skończyła 38 lat, jednak wygląda o wiele młodziej. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda bardzo dba o dietę i regularnie ćwiczy, a swoją wysportowaną sylwetkę lubi prezentować na Instagramie. Przy takim trybie życia raczej szybko się nie zestarzeje. Zobaczcie, jak może wyglądać za kilkadziesiąt lat.

Doda za kilkadziesiąt latDoda za kilkadziesiąt lat KAPiF.pl, FaceApp

Podobnie jest w przypadku Dariusza Pachuta, który według ustaleń mediów skończył 36 lat. Mężczyzna pasjonuje się wspinaczką górską, nurkowaniem i wieloma innymi dyscyplinami sportu, co na pewno pomoże mu na długo pozostać w dobrej kondycji. Za kilkadziesiąt lat przybędzie mu zmarszczek, ale trzeba przyznać, że będzie mu do twarzy z siwą brodą.

Dariusz Pachut za kilkadziesiąt latDariusz Pachut za kilkadziesiąt lat Instagram.com/dariuszpachut,FaceApp

Dariusz Pachut, DodaDariusz Pachut przeczytał, że Doda "robi wstyd". Pięknie zareagował

Więcej zdjęć Dody i Dariusza Pachuta znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Fani dopatrzyli się dziwnego szczegółu na twarzy Dody. Zapytali wprost, czy poprawiła urodę. Wytłumaczyła

Więcej o: