Maja Sablewska postarzyła uczestniczkę show. "Jak beza". Padło też porównanie do kapusty pekińskiej...

Maja Sablewska w show "10 lat młodsza w 10 dni" przeprowadza metamorfozy uczestniczek. Nie zawsze bohaterki i widzowie są usatysfakcjonowani efektem finalnym. Ostatnio skrytykowano przemianę Barbary, a wszystko przez dziwaczną sukienkę.

Maja Sablewska przygodę z show-biznesem zaczynała od kuchni, jako niania dzieci Natalii Kukulskiej. W końcu awansowała na szefową fanklubu piosenkarki. Te doświadczenia zaprocentowały i ambitna dziewczyna podjęła współpracę z Dodą jako jej menedżerka. Za jej "kadencji" styl gwiazdy ewoluował w dobrą stronę i stylizacje Rabczewskiej z kiczowatych stały się bardziej wysmakowane i zgodne z trendami. Później Maja prowadziła kariery Edyty Górniak i Mariny, ale te angaże trwały krócej i zakończyły się w nie najlepszej atmosferze. Za to Sablewska dzięki uzyskanej popularności stała się pełnoprawną celebrytką. Jurorowała w "X-Factorze", a potem zawróciła w stronę mody. TVN powierzył jej prowadzenie dwóch formatów - "Sablewskiej sposób na modę" i "SOS – Sablewska od stylu". 

Te gwiazdy pokazały jak się nie malować. Wpadki na czerwonym dywanieBiałe plamy u Angeliny i pomarańczowa twarz Włodarczyk. Tak się lepiej nie malować

Zobacz wideo Maja Sablewska opowiada o współpracy z Dodą

Maja Sablewska się nie popisała? Suknia uczestniczki nie była dobrym wyborem

Sablewska po zakończeniu TVN-owskich produkcji na jakiś czas wycofała się z telewizji, koncentrując się na budowaniu zasięgów na Instagramie, gdzie trafiały jej zdjęcia w bardzo śmiałych stylizacjach. 

"10 lat młodsza w 10 dni" emitowane na antenie Polsat Cafe miało być wielkim powrotem celebrytki, ale program zbiera mieszane recenzje. Wszystko przez efekty przemian bohaterek, które nie zawsze są zgodne z ich oczekiwaniami albo oczekiwaniami widzów. 

Zdjęcia Mai Sablewskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Jedną z uczestniczek ostatnich odcinków była Barbara. 58-latka poświęciła się opiece nad synem z niepełnosprawnością, przez co zaniedbała własne potrzeby. W efekcie wyglądała na znacznie starszą niż wskazywała metryka. Sablewska ze swoim zespołem eksperckim postanowiła ruszyć jej na pomoc. Efekty pracy stomatologa i specjalistów medycyny estetycznej były godne podziwu, widzowie docenili też fryzurę i makijaż bohaterki. 

Gorzej oceniono zaangażowanie samej Sablewskiej, odpowiedzialnej za stroje. Wytknięto jej, że zamiast wyszczuplić Barbarę, nietrafioną kreacją niepotrzebnie ją pogrubiła. Sam wygląd "finałowej" sukni też był krytykowany przez internautki:

Jak kapusta pekińska, tak mi się skojarzyło.
Sukienka-beza - pisano.
 

BarbaraBarbara Screen Polsat Cafe

Jodie Comer, ZendayaDziesięć najpiękniejszych celebrytek świata. Ranking otwiera Jodie Comer

Rzeczywiście jest aż tak źle?

Zdjęcia Mai Sablewskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: