Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wstrzymają się ze ślubem. Podjęli dojrzałą decyzję

Kilka dni temu pojawiły się nowe plotki na temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para miała się zaręczyć. Jednak nie w głowach im teraz ślub. Najpierw chcą podjąć inny życiowy krok.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka miesięcy temu musieli ujawnić światu, że są parą. Od dłuższego czasu media spekulowały, że łączy ich coś więcej niż obowiązki zawodowe. W 40. urodziny aktorka oznajmiła na Instagramie, że odnalazła miłość. Opublikowała wtedy zdjęcie z prezenterem, podczas wakacji w Izraelu. Obecnie są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Najnowsze doniesienia mówią, że zakochani są już po zaręczynach. Miało do nich dojść w Nowym Jorku, gdzie Cichopek w tajemnicy poleciała wspierać partnera w maratonie. Teraz jednak wyszło na jaw, co tak naprawdę mają w planach na przyszłość.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują wspólną przyszłość. Przed ślubem jednak chcą razem zamieszkać

Kilka dni temu media obiegła informacja, że zanim para powie sobie "tak", chce anulować poprzednie sakramenty. Przypomnijmy, że Kurzajewski wziął ślub kościelny z Pauliną Smaszcz, a Cichopek z Marcinem Hakielem. Jak dowiedział się serwis Plejada, ta informacja okazała się jedynie plotką. Para planuje jedynie ślub cywilny. Zanim jednak stanie na ślubnym kobiercu, chce razem zamieszkać. Cichopek i Kurzajewski szukają miejsca, do którego aktorka może przeprowadzić się z synami, a dziennikarz - z chorującą matką. Serwis Party skontaktował się w tej sprawie z osobą z bliskiego otoczenia pary.

Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna - z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny. Jednak decyzji o ślubie też nie mają zamiaru odkładać. Ich bliscy uważają, że idealnie do siebie pasują, dlatego nie powinni zwlekać ze ślubem i szybko ustalić datę - mówił znajomy pary w rozmowie z Party.

Jak zapewnia znajomy pary, może się to wydarzyć już niedługo.

Temat daty ślubu ma się pojawić podczas świąt. Przy wigilijnym stole spotkają się z rodzicami, bratem i babcią Kasi oraz mamą Macieja i być może jego synami - zdradza informator.

Katarzyna Cichopek, Anna KorczCichopek w grubym swetrze na premierze. Korcz z 12-letnim synem na ściance

Czekacie na ślub pary? Z pewnością może to być wydarzenie sezonu.

Więcej o: