Żona Piotra Adamczyka zagrała u boku Brada Pitta. Aktor po 33 latach w branży nie widział takiego występu

Karolina Szymczak zagrała w filmie "Babylon" u boku Brada Pitta. W najnowszym wywiadzie zdradziła, co takiego hollywoodzki aktor powiedział jej po nagraniu wspólnej sceny. Nie mógł wyjść z podziwu nad jej grą aktorską.

Karolina Szymczak to polska aktorka, która robi karierę stanach. Zagrała między innymi u boku Dwayne'a Johnsona w adaptacji przygód mitycznego bohatera Herkulesa. Polscy widzowie mogą ją znać z filmów "Polityka" Patryka Vegi, czy "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Prywatnie Karolina jest żoną Piotra Adamczyka. Artystka wystąpiła w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o kulisach pracy z Bradem Pittem. Okazało się, że jej talent zachwycił hollywoodzkiego aktora. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda i Rozenek lubią majstrować przy instagramowych zdjęciach. Nie tylko one. Tak polskie gwiazdy wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Polska aktorka w zwiastunie "Babilonu". Zagra w filmie razem z Bradem Pittem i Margot Robbie

Karolina Szymczak zachwyciła Brada Pitta. Aktor po 33 latach w branży nie widział takiego talentu

Karolina Szymczak pojawiła się na kanapie "Dzień dobry TVN". Zdradziła, jak udało jej się zdobyć rolę w amerykańskiej produkcji "Babylon". W castingu wzięła udział dwa lata temu. Po roku dostała telefon, że produkcja jest nią zainteresowana, ale ma powtórzyć casting. Problem tkwił w tym, że przesłuchanie miało odbyć się po węgiersku, a ona dostała dobę na przygotowania: 

Miałam poprzyklejane z tyłu na ścianie kartki z języka węgierskiego i to nagrałam. Bardzo im się to spodobało i dostałam tę rolę. Nie wiedziałam, że to będzie rola z Bradem Pittem, że ja rzeczywiście stanę z nim na planie i z nim zagram swoją rolę - opowiedziała artystka.
 

Ujawniła, jak jej się współpracowało z Pittem. Aktor z początku miał być wycofany, ale po jednej ze scen pogratulował Karolinie i skomplementował jej grę aktorską. Padli sobie nawet w ramiona. 

Na początku, jak się mieliśmy sobie przedstawić, to on był bardzo nieśmiały, bardzo się speszył. Wydaje mi się, że on taki po prostu jest. Po scenie mnie przytulił, więc i tak mieliśmy ten kontakt fizyczny taki prywatny i to było bardzo miłe. (...) Miałam rzeczywiście wyczerpującą scenę z nim i po tej scenie dostałam brawa od ekipy. Właśnie Brad Pitt podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u - wyznała.

Karolina Szymczak opowiedziała również, jak Piotr Adamczyk zareagował na filmowe sceny żony z jednym z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Mąż artystki nie był zazdrosny. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda specyfika tego rodzaju pracy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.