Emil Stępień komentuje nowy związek Dody. Szok. Takiej postawy w show-biznesie dawno nie było

Szczęśliwa i zakochana Doda chwali się w mediach społecznościowych związkiem z Dariuszem Pachutem, a fanka artystki o jej nową miłość postanowiła zapytać byłego męża. Emli Stępień odpowiedział, co sądzi na ten temat.

Doda i Emil Stępień poznali się w 2016 roku. Związek przed mediami ukrywali dość długo, a w 2018 roku artystka niespodziewanie ogłosiła, że stanęli na ślubnym kobiercu. Przez kolejne miesiące ich relacja wyglądała na sielankową, a Doda i Stępień zaczęli także pracować razem nad produkcją filmów. Po dwóch latach od ślubu zaczęły pojawiać się jednak pierwsze doniesienia o kryzysie pary. W czerwcu 2021 roku plotki skomentowała sama wokalistka, potwierdzając, że złożyła pozew o rozwód.

Zobacz wideo Doda tańczy wokół Pachuta

Emil Stępień życzy Dodzie szczęścia w nowej relacji

Małżeństwo Dody i Emila Stępnia formalnie zakończyło się w listopadzie ubiegłego roku. Jak wynika z relacji Dody, związek z producentem filmowym bardzo dużo ją kosztował. Artystka opowiadała, że zmagała się z depresją i była w bardzo złej kondycji psychicznej, a powrót do zdrowia zajął jej dużo czasu. Od tego momentu zdążyła jednak stanąć na nogi, po długiej przerwie wydała płytę, a miłości próbowała szukać w reality show. Ukochanego znalazła jednak poza programem - obecnie artystka spotyka się z Dariuszem Pachutem.

Zapytany przez internautkę Emil Stępień przyznał, że programu nie oglądał i nieszczególnie interesuje się tym, co dzieje się w życiu jego byłej żony, jednak cały czas życzy jej dobrze.

Jeśli Dorota z kimś się związała, to bardzo mnie cieszy jej szczęście. Życzę jej wszystkiego dobrego. To moja byka małżonka, moja rodzina, wiec nigdy nie będę stał w opozycji do jej szczęścia - skomentował.

Takie podejście do nowych związków byłych partnerów może wydawać się w show-biznesie rzadkością. Szczególnie w ostatnim czasie, gdy w mediach cały czas toczy się głośny spór między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim. Być może z tego powodu fanka Dody nie uwierzyła w szczerość słów jej byłego męża. Emila Stępnia mocno zdenerwowała sugestia, że udaje życzliwość wobec byłej żony.

Czy pani spała z nami w łóżku, że jest tak oświecona i w swojej prostocie wyraża takie opinie? Nie jestem święty, ale przepraszam, nigdy razem byśmy się tam nie znaleźli. Chętnie bym z panią poprowadził dyskurs face to face i zaprosił wszystkie te osoby, do których próbuje pani dotrzeć swoim niegrzecznym wpisem - odparł.

komentarze Emila Stępniakomentarze Emila Stępnia instagram.com/@emilstepien_official

Spodziewaliście się takiej reakcji z jego strony?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.