Książę Harry przebrany za Spider-Mana wygłupia się w zabawnym filmiku świątecznym. Poruszające słowa

Książę Harry nagrał specjalną świąteczną wiadomość dla organizacji charytatywnej dla dzieci wojskowych, które są w żałobie, po stracie rodziców. Przebrany był za Spider-Mana.

Książę Harry w stroju Spider-Mana nagrał wiadomość dla organizacji charytatywnej Scotty's Little Soldiers, życząc najmłodszym wesołych świąt. Wideo zostało odtworzone ponad setce małych dzieci, które doświadczyły śmierci rodzica w służbie brytyjskiej armii.

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

Zamaskowany książę Harry składa życzenia dzieciom

Nagranie przedstawia zamaskowanego księcia w pełnym czerwono-niebieskim stroju człowieka pająka, który nie zdradza swojej tożsamości, aż do samego końca. 

Hej, mali żołnierze Scotty'ego. Witamy na świątecznym przyjęciu - rozpoczął tajemniczy Spider-Man.

Następnie zadał im wyzwanie, aby uratowali Boże Narodzenie poprzez pokonanie złoczyńców, którzy ukradli prezenty Świętego Mikołaja. Dzieci ukończyły wyzwanie podczas imprezy tematycznej "Heroes and Villains".

Mam nadzieję, że trochę odpoczęliście przed dzisiejszym wyzwaniem. Słyszałem od Sharky'ego i George'a, że jest pięciu złoczyńców, których musicie powstrzymać przed zrujnowaniem Bożego Narodzenia. Więc użyjcie swojej pracy zespołowej, mózgu, siły i pokonajcie ich. Znajdźcie ich i nie pozwólcie im zrujnować Bożego Narodzenia - mówił dalej książę Harry.

Dalej książę próbował wyjaśnić dzieciom, czym jest żałoba. Zapewnił, że mogą się dobrze bawić bez poczucia winy. W końcu każdemu rodzicowi zależy na szczęściu dziecka.

Jednocześnie, Boże Narodzenie jest czasem, kiedy będziemy tęsknić za naszymi bliskimi naprawdę, naprawdę mocno. I to jest w porządku. Możliwe, że będziecie się czuć winni za to, że się dobrze bawicie bez waszych rodziców, ale jestem tutaj, aby zapewnić was, że nasi rodzice zawsze chcą, abyśmy się dobrze bawili. Więc nie czujcie się winni. Wolno ci dobrze się bawić, zwłaszcza ze społecznością Scotty's Little Soldiers. Więc wyjdź tam i baw się.

W tym momencie książę ściągnął maskę i ujawnił tożsamość.

Wesołych Świąt - z uśmiechem na twarzy powiedział książę Harry.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Książę Sussex współpracował z organizacją charytatywną również w listopadzie, kiedy to napisał do dzieci z okazji Dnia Pamięci. W swoim przesłaniu do dzieci pogrążonych w żałobie książę odwołał się do własnych doświadczeń i wspomniał, że także doznał straty rodzica. To nie pierwszy raz, kiedy książę Harry przebrał się dla organizacji, aby złożyć życzenia świąteczne dzieciom. W 2019 roku przemienił się w Świętego Mikołaja. Scotty's Little Soldiers od lat współpracują z księciem Harrym. Zapewniają, że są niesamowicie wdzięczni za jego "ciągłe wsparcie".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.