Jennifer Garner bryluje z 17-letnią córką na balu w Białym Domu. Violet wdała się w Bena Afflecka

Jennifer Garner rzadko pokazuje się z dziećmi na salonach. Tym razem zrobiła wyjątek i zabrała ze sobą córkę - Violet Affleck na kolację w Białym Domu. Aktorka z córką preznetowały się wspaniale.

Jennifer Garner nieczęsto pokazuje szczegóły życia prywatnego. Tym razem jednak co nieco odsłoniła, pozując przed fotoreporterami podczas uroczystej kolacji w Białym Domu. Pojawiła się tam w towarzystwie córki - Violet Affleck. 17-letnia Violet jest córką Jenniffer Garner i Bena Afflecka, która przyszła na świat w 2005 roku. Aktorka chętnie pozowała paparazzi podczas ważnego wydarzenia. Trzeba przyznać, że Violet Affleck nie odziedziczyła urody po sławnej mamie. Bardziej przypomina ojca.

Polecamy: Jennifer Garner cieszy się ze ślubu Afflecka i Lopez. Tym dla niej był były mąż

Zobacz wideo Jennifer Garner ćwiczy z 83-letnią mamą

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Jennifer Garner pokazała córkę. 17-letnia Violet Affleck to skóra zdjęta z ojca

Jennifer Garner nie lubi publicznie pokazywać się z rodziną. Na próżno szukać zdjęć jej dzieci w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że ma trójkę dzieci z byłym mężem - Bennem Affleckiem: dwie córki - 17-letnią Violet i 13-letnią Seraphinę oraz syna 10-letniego Samuela. Tym razem jednak aktorka zrobiła wyjątek i zaprezentowała się razem z córką na uroczystej kolacji w Białym Domu. Było to wydarzenie wydane na cześć prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Event odbył się w czwartek, 1 grudnia 2022 roku. Jeżeli chodzi o córkę Jennifer Garner, to było to jej pierwsze oficjalne wyjście medialne.

Jennifer Garner, Violet AffleckJennifer Garner, Violet Affleck East News

Violet Affleck wyrosła na uroczą blondynkę z dużymi oczami. Nie widać u niej podobieństwa do mamy - Jennifer Garner. Jej łagodne rysy twarzy powodują, że bliżej jej do urody ojca Bena Afflecka. Na wydarzenie włożyła błyszczącą sukienkę z wyciętym dekoltem i szeroką rozkloszowanym dołem. Nie był to strzał w dziesiątkę, ale biorąc pod uwagę fakt, że to jej pierwsze tego typu wyjście, zasługuje na modową taryfę ulgową.

Więcej o: