Cristiano Ronaldo i Irina Shayk uchodzili za idealną parę. Miłość prysła przez... matkę piłkarza

Zanim Cristiano Ronaldo stworzył szczęśliwy związek z Georginą Rodriguez, był zakochany w Irinie Shayk. Przypominamy sobie historię miłości piłkarza i modelki.

Dziś trudno wyobrazić sobie u boku Cristiano Ronaldo inną kobietą niż Georginę Rodriguez. Jednak jeszcze kilka lat temu media rozpisywały się na temat jego relacji z Iriną Shayk. Piłkarz i modelka uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w świecie show-biznesu i wydawało się, że staną na ślubnym kobiercu. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a rozstanie przebiegło w niezbyt miłej atmosferze.

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo i urocze wideo z jego córeczką

Historia relacji Cristiano Ronaldo i Iriny Shayk

Cristiano Ronaldo i Irina Shayk poznali się w 2010 roku podczas sesji zdjęciowej, którą wspólnie realizowali dla domu mody Armani. Niedługo po tym zaczęli oficjalnie pokazywać się jako para. Modelka często przylatywała do Hiszpanii, aby spotkać się z ukochanym. Piłkarz z kolei odwiedzał ją w Nowym Jorku. Tak o łączącej ich relacji opowiadała Irina w wywiadzie dla magazynu "Vogue".

Dobrze się czuję w tym związku. Cristiano jest dla mnie dużym wsparciem. Jest zawsze przy mnie i wie, jak sprawić, bym była szczęśliwa. W pełni mnie rozumie i to, jaką mam pracę. To dla mnie bardzo ważne. Kocham swój zawód, ale muszę dużo podróżować i potrzebuję, aby mój partner to akceptował.

Irina Shayk była oczkiem w głowie Cristiano Ronaldo. Piłkarz doskonale zdawał sobie sprawę, że jego ukochana uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Zdarzało się, że publicznie pokazywał, jak bardzo jest o nią zazdrosny. Tak było w 2012 roku na meczu koszykówki Realu Madryt i Barcelony, na który wybrali się razem. Gdy siedzący przed Iriną mężczyzna próbował porozmawiać z modelką, piłkarz obdarzył go pełnym złości spojrzeniem. 

Jednak to nie zazdrość najprawdopodobniej była przyczyną rozpadu ich związku. Jak podaje "Daily Mail", wszystko rozbiło się o mamę piłkarza, która rzekomo nie akceptowała partnerki syna. 

Dolores uważa, że Irina nie była odpowiednią kobietą dla syna Ronaldo. Chciała kogoś, kto w przyszłości przejmie rolę mamy dla Cristiano Jr. To nie był priorytet dla Iriny -  powiedział informator brytyjskiego dziennika.

Co więcej, ostatecznie ich relację miała zakończyć awantura o przyjęcie urodzinowe Dolores dos Santos Aveiro.

Rosyjska piękność powiedziała ukochanemu, że nie będzie uczestniczyć w imprezie z okazji 60. urodzin matki piłkarza na jego rodzinnej Maderze, a wynikająca z tego awantura nieodwracalnie zrujnowała związek pary - podaje "Daily Mail".

W 2015 roku media obiegła informacja o rozstaniu Cristiano Ronaldo i Iriny Shayk. Według "Hello Magazine", to modelka po kłótni w madryckim apartamencie w środku nocy spakowała walizki i opuściła ukochanego. Poleciała na Malediwy, gdzie w samotności spędziła swoje urodziny. 

Niektóre media podają także, że oliwy do ognia dolewały zdrady, których miał się dopuścić piłkarz. Po rozstaniu modelka usunęła ich wszystkie wspólne zdjęcia z portali społecznościowych. W oświadczeniu przesłanym agencji Associated Press Ronaldo stwierdził: 

Po pięciu latach mój związek z Iriną Shayk dobiegł końca. Uznaliśmy, że będzie dla nas lepiej podjąć tę decyzję teraz. Życzę jak najlepiej Irinie.

W ten oto sposób związek modelki i piłkarza przeszedł do historii.

Doda, Dariusz PachutKłopoty w raju? Dariusz Pachut poirytowany po słowach Dody

Więcej o: