Magdalena Stępień i mama Anny Przybylskiej szczerze o śmierci swoich dzieci i żałobie. "Leczę się u psychiatry"

Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska udzieliły wspólnego wywiadu. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską i Marzeną Rogalską opowiedziały o tym, jak radzą sobie po śmierci najbliższych im osób. Mamy przedpremierowe fragmenty tej rozmowy.

Magdalena Stępień pożegnała syna w lipcu tego roku. Od śmierci córki Krystyny Przybylskiej minęło osiem lat. Mimo że obecnie są na innych etapach żałoby, to mają wiele wspólnych odczuć i doświadczeń. Opowiadając swoje historie, chcą dać siłę i wsparcie innym rodzicom, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

Kobiela przeczuwał, że coś się stanie, a Zejdler rzekomo popełnił samobójstwoKobiela przeczuwał, że coś się stanie, a Zejdler rzekomo popełnił samobójstwo

Zobacz wideo Magdalena Stępień i mama Anny Przybylskiej szczerze o śmierci swoich dzieci i żałobie. "Leczę się u psychiatry"

Magdalenę Stępień i Krystynę Przybylską połączyła ogromna tragedia

Zarówno Krystyna Przybylska, jak i Magdalena Stępień przeżyły niewyobrażalną traumę. Nie było im dane w ciszy opłakiwać śmierć ukochanych dzieci. Na temat tragedii, które wydarzyły się w ich życiu, pisali wszyscy. 

Nie obyło się też bez wymierzonego w ich stronę hejtu. Szczególnie odczuwa to Magdalena Stępień, której niektóre osoby zarzucają, że próbuje lansować się na chorobie i śmierci syna.

Nie mam takiego spokoju. Teraz jakiegokolwiek sukcesu nie osiągnę, cokolwiek nie zrobię, to wszystko będzie, że dzięki śmierci Oliwiera mamusia się wybiła - powiedziała Magdalena Stępień w "Mieście kobiet".

Z kolei mama zmarłej osiem lat temu aktorki Anny Przybylskiej mówi, że do dziś korzysta z pomocy specjalistów, którzy pomagają jej przetrwać trudne chwile i poradzić sobie ze słowami krytyki, których doświadcza.   

Z powodu hejtu od 2015 roku leczę się u psychiatry - wyznała Krystyna Przybylska.

W rozmowie z gospodyniami "Miasta kobiet" Magdalena Stępień i Krystyna Przybylska opowiedziały także, jak udało im się przetrwać trudne chwile. Przy okazji miały rady dla innych rodziców, którzy tak jak one, musieli zmierzyć się ze śmiercią dziecka.

Odcinek z ich udziałem zostanie wyemitowany w TVN Style w niedzielę 4 grudnia o godzinie 12:30. Fragment rozmowy możecie obejrzeć już teraz w umieszczonym u góry strony nagraniu. 

'Miasto kobiet''Miasto kobiet' Bartosz Krupa - materiały prasowe

Maciej Szczęsny, Wojciech SzczęsnySzczęsny nie ma kontaktu z ojcem. Mówi wprost: Nie mam się z czego tłumaczyć

Więcej o: