Cichopek w nieoczywistej stylizacji na premierze. Korcz z 12-letnim synem. Prawie ją przerósł!

Katarzyna Cichopek, Anna Korcz z synem i inne gwiazdy pojawiły się na premierze filmu dla dzieci. Prowadząca "Pytania na śniadanie" postawiła na codzienny strój, jednak zastosowała jeden trik, aby prezentować się bardziej elegancko.

W czwartkowy wieczór gwiazdy, niektóre w towarzystwie swoich dzieci, wybrały się na pokaz filmu "Kierunek: Księżyc!". Katarzyna Cichopek przyszła sama, ale Annie Korcz i Aleksandrze Kisio towarzyszyli synowie. Pojawiła się także Monika Mrozowska w ciekawej stylizacji.

Tak zmieniły się dzieciaki z 'Rodziny zastępczej'. Są nie do poznaniaTak zmieniły się dzieciaki z "Rodziny zastępczej". Są nie do poznania

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o rozwodzie z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek w codziennym stroju na premierze filmu. Anna Korcz zabrała syna

Katarzyna Cichopek dopasowała się do jesienno-zimowej aury i na premierze pojawiła się w grubym, rozpinanym swetrze w brązowo-pomarańczowych barwach. Dobrała do niego jasne, luźne jeansy. Strój na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo codzienny, jednak gwiazda przełamała zestaw połyskującymi szpilkami, które wydłużyły jej nogi.

Katarzyna Cichopek na premierze filmu 'Kierunek: Księżyc!'Katarzyna Cichopek na premierze filmu 'Kierunek: Księżyc!' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Nie sposób nie spojrzeć na Monikę Mrozowską, znaną z "Rodziny zastępczej", która na tę okazję wybrała długą sukienkę w morskim kolorze. To, co zwraca uwagę to szerokie bufki, będące w trendach. Do kreacji dobrała brązowy pasek, kremową torebkę i zamszowe kozaki.

Monika Mrozowska na premierze filmu 'Kierunek: Księżyc!'Monika Mrozowska na premierze filmu 'Kierunek: Księżyc!' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Anna Korcz pojawiła się na premierze filmu w towarzystwie 12-letniego syna. Aktorka ma dwie dorosłe córki z pierwszego małżeństwa. Z drugim mężem, Pawłem Pigoniem, doczekała się syna Jana. Aleksandra Kisio, która związana jest z Łukaszem Zielińskim, również zdecydowała się zabrać na ściankę starszą z pociech. Gwiazda jest mamą 7-letniego Hugona i 4-letniego Romeo.

Paulina KrupińskaCórka Pauliny Krupińskiej na starym zdjęciu. Ubierała choinkę

Więcej zdjęć z premiery znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek dostała nową fuchę. Jest zachwycona. "Spełniłam marzenie mojej córci"

Więcej o: