Gwiazda "Słonecznego patrolu" ma 54 lata i obłędnie się prezentuje. Sekret wyglądu dosyć bolesny. Już wydała fortunę

Aktorka znana z serialu "Słoneczny patrol" chyba wypiła eliksir młodości, ponieważ od lat zachwyca wyglądem. Okazuje się, że sekret pięknej prezencji jest dość bolesny. Nie każdy będzie skłonny do takich poświęceń.

Donna D'Errico jest amerykańską aktorką i modelką znaną między innymi z hitowej produkcji "Słoneczny patrol". Aktorka ma 54 lata, ale jej wygląd udowadnia, że wiek to tylko liczba. Odkąd zagrała piękną ratowniczkę w popularnym serialu, nic a nic się nie zmieniła. Nic więc dziwnego, że Donna D'Errico tak często udostępnia zdjęcia w bikini na Instagramie. Okazuje się, że sekret jej wyglądu wcale nie jest taki prosty. Trzeba mieć sporo odwagi, żeby zdecydować się na coś takiego.

Polecamy: "Słoneczny patrol". Donna D'Errico ma 54 lata i wygląda ŚWIETNIE. Część internautów to denerwuje. Zagrała im na nosie

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Donna D'Ericco wygląda jak nastolatka. Kobieta zachwyca urodą i figurą

Aktorka od lat przykłada sporą wagę do tego, jak wygląda. Donna D'Ericco nie kryje się z tym, że regularnie korzysta z medycyny estetycznej oraz poddaje się operacjom plastycznym.

 

Niestety, cena za perfekcyjny wygląd jest dość wysoka. Aktorka w 2017 roku wydała fortunę, aby uzyskać sylwetkę z czasów, kiedy występowała w "Słonecznym patrolu". Zdecydowała się na zabiegi, które odbyły się jednego dnia. O wszystkim informowały nas media, które przypatrywały się temu, jak zmienia się ciało Donny D'Ericco. Według amerykańskich tabloidów aktorka poddała się liposukcji pleców i ramion, a z brzucha odessała aż dwa litry tłuszczu, później wstrzyknęła je w pośladki. Jeśli chodzi o zabiegi na twarz, to w sieci można znaleźć wideo, na którym widać, jak wykonuje mezoterapię z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

 

Trzeba przyznać, że efekty licznych zabiegów są widoczne.

Więcej o: