Dokument "Harry i Meghan". W zwiastunie płacząca Markle i złowroga księżna Kate. Oj, będzie się działo

Ponad dwa lata temu media obiegła informacja, że Meghan Markle i książę Harry podpisali umowę z Netfliksem na realizację dokumentu z ich udziałem. Choć jeszcze na początku października donosiliśmy o konflikcie pary z producentami filmu, wiadomo już, że wkrótce będzie miał premierę. 1 grudnia ukazał się pierwszy zwiastun dokumentu pt. "Harry i Meghan".

Na kanałach społecznościowych Netfliksa właśnie pojawił się pierwszy zwiastun dokumentu pt. "Harry i Meghan". Na nagraniu widzimy prywatne zdjęcia pary, ale i te z wielkich wyjść. Są przeplatane z ich wypowiedziami, ale też m.in. ujęciem złowrogo spoglądających księcia Williama i księżnej Kate. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Zwiastun dokumentu "Harry i Meghan". Płacząca Markle i złowroga Kate

W końcu Netflix opublikował pierwszy zwiastun dokumentu o księciu Harrym i Meghan Markle. Projekt, którego reżyserem jest  Helmer Liz Garbus, ma pokazać widzom, jak para czuła się przed, ale i po opuszczeniu rodziny królewskiej. W zwiastunie pada pytanie:

Dlaczego chciałeś nakręcić ten dokument?
Nikt nie wiedział, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami - odpowiada Harry.
Musiałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić rodzinę - dodaje po kilku sekundach.
 

Markle przed kamerą pyta:

Kiedy stawka jest tak wysoka, czy nie powinniście wysłuchać naszej historii z naszej perspektywy?

"Harry i Meghan" będzie miał światową premierę na Netfliksie. Póki co producenci nie określili, kiedy dokładnie się pojawi. 

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i (były) książę Harry mają pracę! Kontrakt z Netfliksem opiewa na ZAWROTNĄ sumę

Konflikt z producentami 

Dokument miał zostać wyemitowany w grudniu, tuż po premierze piątego sezonu "The Crown". Jak donosił w październiku "Page Six", pojawiła się jednak obawa, że w ogóle nie trafi do sieci. Wszystko za sprawą Harry'ego i Meghan, którzy podobno wdali się w spór z producentami. Najpierw para zawzięcie i ochoczo pracowała nad dokumentem, ale po pogrzebie królowej Elżbiety II nastąpił nagły zwrot. Książę Harry i Meghan Markle mieli zgłosić znaczące zmiany do dokumentu. Małżonkowie podpisali umowę z Netflixem opiewającą na kwotę 100 milionów dolarów. 

Zobacz też: Księżna Kate i Meghan wreszcie się pogodzą? Markle ma dla żony Williama propozycję nie do odrzucenia

Więcej o: