Blanka Lipińska zmieniła fryzurę. Nowy kolor, ale i mocniej przycięta grzywka!

Blanka Lipińska postanowiła odświeżyć kolor włosów i zmienić fryzurę. Na Instagramie zrelacjonowała przebieg metamorfozy.

Blanka Lipińska, autorka bestsellerowych erotyków, zdecydowanie lubi bawić się wizerunkiem i zaskakiwać obserwatorów. Chociaż od lat jest blondynką, to ostatnio postanowiła odświeżyć kolor. Efektem metamorfozy pochwaliła się oczywiście na Instagramie. 

Zobacz wideo Wiemy, jak Blanka Lipińska urządzi drewniany dom. "Tam się będzie dużo działo"

Blanka Lipińska postanowiła zmienić fryzurę. Wyszło naprawdę dobrze

Blanka Lipińska postawiła na radykalną zmianę fryzury. Trzeba przyznać, że takie uczesanie doskonale wpisuje się w obecne trendy. Nieregularna grzywka oraz cieniowanie przy twarzy złagodziło rysy celebrytki i dodało jej delikatności. Ciepły odcień blondu świetnie podkreślił fryzurę. Blanka w takim wydaniu prezentuje się naprawdę pięknie. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Fot. Instagram.com/blanka_lipinska

Więcej zdjęć Blanki Lipińskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Ostatnio Blanka Lipińska na Instagramie przyznała, że na spektakularną metamorfozę brakuje jej odwagi. 

Jeżeli ktoś spodziewał się jakiejś spektakularnej metamorfozy pod tytułem "ogolę się na 5mm", bardzo bym chciała, żeby wystarczyło mi odwagi. Podobno mam piękny kształt czaszki i bym wyglądała bardzo dobrze w takich włosach. Ale niestety nie - tylko grzywka - napisała Blanka Lipińska.

Celebrytkę na Instagramie obserwuje ponad 920 tysięcy użytkowników. Warto dodać, że nie wszystkie zmiany fryzury Blanki Lipińskiej spotkały się z przychylnością internautów. Podczas premiery drugiej części filmu z serii "365 dni" autorka pojawiła się w spiętym koku i dość dyskusyjnym makijażu. Na celebrytkę spadła krytyka. W komentarzach podkreślano, że uczesanie dodało jej lat i było bardzo niekorzystne. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.