Marzena Rogalska pokazała się bez makijażu. Później zajęli się nią specjaliści. Wow!

Marzena Rogalska oddała się w ręce fryzjera i makijażystki, gdy szykowała się na premierę swojej książki. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak wyglądała wcześniej. Nie miała na sobie żadnego makijażu.

Marzena Rogalska przez długi czas była prowadzącą "Pytania na śniadanie". Na początku 2021 roku zdecydowała się jednak odejść z telewizji publicznej. Obecnie prowadzi "Miasto kobiet" na TVN Style, co robiła już w latach 2004-2008. Dziennikarka jest też pisarką. Właśnie wyszła jej nowa książka, stworzona wspólnie z solistką operową Aleksandrą Kurzak - "Dobrissimo! Opera od kuchni". To "pasjonująca rozmowa o miłości do muzyki, życia i gotowania". Rogalska brała później udział w koncercie z udziałem wokalistki. Pokazała, jak fryzjerka i wizażystka przygotowały ją na wydarzenie. Zanim nałożyła makijaż, zaprezentowała się bez niego.

Katarzyna CichopekCichopek bez makijażu, a Rozenek pokazała się po przebudzeniu

Zobacz wideo Marzena Rogalska o Tomaszu Kammelu. Nie mają kontaktu

Marzena Rogalska odmieniona przez specjalistów. Pokazała, jak wygląda bez makijażu

Marzena Rogalska na wydarzeniu prezentowała się fenomenalnie. Miała na sobie połyskującą, dopasowaną sukienkę w czerwonym kolorze ze sporym dekoltem od Violi Piekut. Blond włosy dziennikarki zostały zakręcone w fale, a makijażem podkreślono jej oczy i usta. Na początku nagrania z metamorfozy widzimy dziennikarkę całkowicie sauté.

To, co się wydarzyło podczas ostatnich dwóch dni, było dla mnie wielkim przeżyciem i do dziś nie mogę uwierzyć, że to wszystko się wydarzyło naprawdę! - napisała i podziękowała osobom, które zadbały o jej wygląd.
 

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji i komplementów:

Wyglądałaś jak sztabka złota w czerwieni.
Marzena, wyglądałaś jak milion dolarów! Koncert przepiękny, niezwykle wzruszający, te bisy na końcu. Kto nie był, niech żałuje!
Obłędnie i nieziemsko.

Tak wygląda Eliza Trybała bez makijażu. Nieczęsto pokazuje się w takim wydaniuTak wygląda Eliza Trybała bez makijażu. Nieczęsto pokazuje się w takim wydaniu

Zdjęcia z metamorfozy Marzeny Rogalskiej zobaczycie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Marzena Rogalska wraca do bolesnych wspomnień. "Widziałam tatę uwięzionego w swoim ciele"

Więcej o: