TVP Info. Magdalena Ogórek docina Jerzemu S. w programie na żywo. "Mi się odechciało"

Magdalena Ogórek w najnowszym odcinku programu satyrycznego "W tyle wizji" dała prztyczek Jerzemu S. Nawiązała do jazdy aktora pod wpływem alkoholu.

Magdalena Ogórek w programie publicystyczno-satyrycznym TVP "W tyle wizji" komentuje najnowsze wydarzenia polityczne i społeczne. Tym razem w wydaniu z 29 listopada 2022 roku nie omieszkała wspomnieć o Jerzym S. Prezenterka mówiła o aktorstwie w polityce i wspomniała o aktorze z Krakowa, który w połowie października spowodował kolizję pod wpływem alkoholu

Polecamy: Jerzy S. w końcu zostanie przesłuchany. Wiemy, jaki zarzut usłyszy

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zamieszanie wokół łódzkiej filmówki: Mnie nie spotkało w szkole nic złego, ale byłem na innej pozycji [Popkultura Extra]

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Magdalena Ogórek o Jerzym S. Dogryzła mu

Media wciąż przypominają o kolizji, której dopuścił się Jerzy S., prowadząc auto pod wpływem alkoholu 17 października 2022 roku. Jego czyn skomentowała Magdalena Ogórek. Prezenterka telewizyjna wykorzystała okazję w programie "W tyle wizji". Zaczęła:

Ostatnio aktorzy mają kiepską passę, że tu wymienię pewnego aktora z Krakowa.

Zobacz też: Jerzy Stuhr w końcu zostanie przesłuchany. Wiemy, jaki zarzut usłyszy

Magdalena Ogórek, 'W tyle wizji'Magdalena Ogórek, 'W tyle wizji' TVP / screen

Magdalena Ogórek, nie zwlekając ani chwili dłużej, dodała:

Jak sobie poczytałam, co tam się działo w prokuraturze, to mi się odechciało - podsumowała.

Prezenterce mogło chodzić o sytuację związaną z zarzutami prokuratorskimi. Prokuratura zakwalifikowała zajście jako kolizję, a nie jako wypadek, co zadziałało zdecydowanie na korzyść Jerzego S. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Więcej o: