Żona Grzegorza Krychowiaka eksperymentuje z wyglądem. Efekt budzi podziw

Celia Krychowiak pochwaliła się efektami metamorfozy, jaką przeszła. Uwagę zwraca mocno wyrzeźbiony brzuch francuskiej modelki.

W świecie WAGs rośnie konkurencja dla Anny Lewandowskiej, która słynie z wysportowanej sylwetki. Celia Krychowiak zachwyciła efektami przemiany, jaką ostatnimi czasy przeszła. Modelka sięgnęła po ciężary, a efekty są zniewalające. Wyrzeźbionym ciałem pochwaliła się na Instagramie. Zapowiedziała, że nie będzie trzymać sekretu nowej formy w tajemnicy. Już wkrótce podzieli się z fankami nową rutyną. Te nie mogą się doczekać.

Zobacz wideo Celia Jaunat zaprezentowała się w nowej fryzurze. Teraz ma grzywkę

Żona Grzegorza Krychowiaka chwali się umięśnioną sylwetką na Instagramie

Grzegorz Krychowiak i jego żona Celia uchodzą za jedną z najlepiej ubranych par w piłkarskim środowisku. Posągowo piękna modelka i piłkarz kochają modę i ekskluzywne marki. Francuzka na Instagramowym profilu pozuje w pięknych kreacjach na tle różnych zakątków świata. Często towarzyszy jej mąż. Ostatnimi czasy żona piłkarza skupiła się na własnej fizyczności. Często odwiedzała siłownię, a efekty metamorfozy widać gołym okiem na jej profilu. Uwagę przykuwa wyrzeźbiony brzuch modelki. Wiele kobiet także zauważyło zmianę w wyglądzie kobiety. Celia udostępniła liczne pytania obserwatorek z prośbą o sekret jej nowej sylwetki. 

W odpowiedzi modelka zapowiedziała, że przygotuje dla fanek poradnik, jak wyrzeźbić ciało, który ruszy pod koniec roku. Dodała też zdjęcia własnej metamorfozy. Żona piłkarza zawsze była wysoka i szczupła, jednak teraz może pochwalić się nieprzeciętnie wyrzeźbionymi mięśniami brzucha, rąk i nóg.

Celia KrychowiakCelia Krychowiak Fot. @celiajaunat

Grzegorz Krychowiak, Celia Krychowiak, Dominika Grosicka, Kamil GrosickiPartnerki polskich piłkarzy. Często goszczą na łamach kolorowej prasy

Jak wam się podoba przemiana modelki?

Więcej zdjęć Celii Krychowiak znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o: