Georgina Rodriguez z dziećmi przyleciała do Kataru. Na miejscu czekała na nich niespodzianka

Georgina Rodriguez po przybyciu do hotelu w Doha została przywitana w iście królewskim stylu. W pokoju czekały na nią torty z podobizną jej oraz Cristiano Ronaldo. Wszystko relacjonowała na Instagramie.

Niedawno na Annę Lewandowską wylała się fala krytyki. Niektórym kibicom nie spodobało się, że trenerka poleciała do Kataru na mundial. Według nich, nie powinna uczestniczyć w imprezie, która jest organizowana przez kraj, który łamie prawa człowieka. Obrońcy Lewej przypominali, że wspiera ona przede wszystkim męża. Teraz w Katarze stawiła się Georgina Rodriguez, czyli partnerka Cristiano Ronaldo. W mediach społecznościowych relacjonowała podróż i gorące przywitanie w hotelu.

Zobacz wideo Milik: Gdy zerwałem więzadła, Ronaldo był moją inspiracją. Jego historia bardzo mi pomogła

Georgina Rodriguez została powitana jak królowa w katarskim hotelu

Gwiazda udostępniła na InstaStories zdjęcia z prywatnego samolotu, którym wraz dziećmi poleciała do Kataru.

Georgina RordiguezGeorgina Rordiguez instagram.com/ georginagio

W następnej rolce Georgina Rodriguez pokazała, jak wchodzi z pociechami do luksusowego hotelu po przybyciu do Doha.

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez instagram.com/ georginagio

W pokoju na partnerkę piłkarza czekała wielka niespodzianka. Na środku pomieszczenia stał wielki tort w kształcie Ronaldo kopiącego piłkę. Na stole natomiast znajdował się drugi tort z podobizną Rodriguez.

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez instagram.com/ georginagio

Gwiazda przyleciała do Kataru dopiero we wtorek. Być może czekała na poniedziałkowy mecz Portugalii, który decydował o tym, czy reprezentacja pozostanie w turnieju. Cristiano Ronaldo wraz kolegami zagrali świetne spotkanie, wygrali z drużyną Urugwaju 2:0 i mają już zapewnione wyjście z grupy. Piłkarz do tej pory prezentuje się na turnieju bardzo dobrze. Zdobył już jedno trafienie, dzięki czemu stał się pierwszym zawodnikiem, który strzelał gole na pięciu różnych mundialach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.