"Rolnik szuka żony". Valentyn zabrał głos po finale. Zdradził, jak podchodzi do relacji z Klaudią

Valentyn w programie "Rolnik szuka żony" nawiązał relację z Klaudią. Jego ostatni wpis sugeruje, że planują wspólną przyszłość.

Valentyn wziął udział w dziewiątej edycji show "Rolnik szuka żony". W programie poznał Klaudię, jednak początkowo musiał o nią zawalczyć z Konradem. Ostatecznie udało mu się zająć miejsce w sercu kobiety i nie krył zadowolenia. Teraz skomentował udział w programie. Przy okazji wypowiedział się w ciepłych słowach o rolniczce.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

"Rolnik szuka żony". Valentyn w szczerym wpisie o udziale w programie

Valentyn zapozował do najnowszego zdjęcia, obejmując Klaudię na tle gospodarstwa rolnego. Para patrzyła sobie głęboko w oczy, a opis sugeruje, że uczestnicy postanowili się związać na stałe. Mężczyzna nie ukrywał, że znalazł ogromne szczęście u boku uczestniczki.

Przygoda z programem dobiegła końca, natomiast nasze wspólne życie dopiero się zaczyna. Jestem w totalnym szoku, że pomimo tylu przeciwieństw losu nam się udało i jesteśmy razem, szczęśliwi - zaczął wpis Valentyn.

Uczestnik "Rolnika" nie spodziewał się, że udział w programie TVP zmieni tak wiele w jego życiu. Przede wszystkim poznał w nim Klaudię, ale również wyciągnął wiele życiowych lekcji. Od teraz będzie dużo otwarciej rozmawiał o uczuciach.

Niczego nie żałuję, bo poznałem cudowną kobietę, na którą czekałem całe życie. Program nauczył mnie jednego. Nie można się bać, gadać o uczuciach, trzeba być z drugim człowiekiem szczerym i zaryzykować, się otworzyć, bo niedomówienia, wstydzenie się poruszenia jakiegoś tematu nas nie zbliżą, a jedynie poróżnią w przyszłości. Wiadomo, narażamy się wtedy na ból, odrzucenie, ale na swoim przykładzie stanowczo mówię, że warto!

'Rolnik szuka żony' Klaudia, Valentyn'Rolnik szuka żony' Klaudia, Valentyn Instagram @krukhinets

Myślicie, że Klaudia i Valentyn pielęgnują relacje po programie? O tym, czy wciąż są razem dowiemy się w świątecznym odcinku programu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.