Krystian Wieczorek z żoną na premierze. Postawili na luźne stylizacje. Uwagę zwracają spodnie aktora

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska pojawili się na premierze serii dokumentalnej "Human to human". Aktor i aktorka wybrali na tę okazję niezobowiązujące stylizacje.

Krystian Wieczorek zyskał popularność głównie dzięki roli Andrzeja Budzyńskiego w serialu "M jak miłość", w którym występuje już od 14 lat. Ostatnio w życiu jego bohatera nie brakuje zawirowań. Prywatnie aktor jest mężem młodszej o 17 lat Marii Szafirskiej, którą poznał na planie telenoweli. Para pobrała się w 2016 roku. Zakochani rzadko pokazują się razem publicznie. Ostatnio jednak pojawili się na premierze dokumentu.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała kulisy pokazu Macieja Zienia Wybierz serwis

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

Krystian Wieczorek z żoną na premierze. Postawili na luźne stylizacje. Uwagę zwracają spodnie aktora

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska pojawili się na premierze cyklu dokumentalnego "Human to human", którego bohaterami są ukraińscy uchodźcy, próbujący odnaleźć się w nowych realiach.

Aktor i jego żona chętnie pozowali do zdjęć. Para postawiła na luźne stylizacje. Wieczorek miał na sobie ciemną koszulę bez kołnierza, na którą nałożył nieformalną marynarkę. Uwagę zwracały także spodnie artysty. Serialowy Andrzej zdecydował się na szerokie sztruksy w kolorze khaki. Całość uzupełniały brązowe buty typu worker. Maria Szafirska wybrała na tę okazję czarną, prześwitującą bluzkę, którą zestawiła z jasnymi jeansami i skórzaną kurtką. Całość dopełniły klasyczne botki, torebka ze wzorem wężowej skóry i świetlisty makijaż.

Krystian Wieczorek i Maria SzafirskaKrystian Wieczorek i Maria Szafirska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Konrad 'Rolnik szuka żony 9'"Rolnik szuka żony". Konrad pokazał dziewczynę. To... kandydatka Mateusza!

Jednym z reżyserów projektu jest Paweł Deląg, który również przybył na premierę. Seria "Human to human" składa się z dziesięciu odcinków. Dokument będzie można obejrzeć wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay.

Jak wam się podobają stylizacje pary? Więcej zdjęć Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: