"Familiada". Maja Hyży cała w bieli. Wszystko było w porządku, póki nie wyszła zza stołu. Patrzymy na stopy

Maja Hyży wzięła udział w nagraniach do świątecznego wydania programu "Familiada". W studio pojawiła się w śnieżnobiałej stylizacji. Zdecydowała się też na zaskakujący wybór obuwia.

Maja Hyży od dłuższego czasu pojawia się w wielu produkcjach TVP. Wystąpiła m.in. na ubiegłorocznym Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, Festiwalu w Opolu i w wielu odcinkach telewizyjnego show "Jaka to melodia?". Chociaż niektórzy widzowie narzekają na brak własnych przebojów i nowych piosenek, wokalistka nie zraża się krytyką i chętnie wykonuje kolejne covery. Tym razem pojawiła się na nagraniach świątecznego wydania "Familiady". W programie pokazała się w białej stylizacji, ale uwagę przykuły jej buty. A właściwie ich brak.

Zobacz wideo Maja Hyży wspiera Cichopek i Kurzajewskiego. Padło wiele ciepłych słów

Maja HyżyMaja Hyży reaguje na plotki o kryzysie w związku. Wystarczyło wymowne zdjęcie

Maja Hyży pojawiła się w "Familiadzie" w śnieżnobiałej stylizacji. Zaskoczył brak obuwia

Prywatnie Maja Hyży jest matką czwórki dzieci. Ze związku z wokalistką Grzegorzem Hyżym ma bliźniaków: Wiktora i Aleksandra, a z obecnym partnerem, Konradem Kozakiem, dwie dziewczynki: Antoninę i Zofię. Być może inflacja i drożyzna spowodowały, że Maja Hyży w "Familiadzie" pojawiła się boso. Z pewnością dla wielu widzów będzie to zaskoczenie. Mamy jednak przekonanie, że brak obuwia w tym przypadku to przemyślany element stylizacji. 

Dodajmy, że Maja Hyży w studiu pojawiła się w śnieżnobiałym komplecie, złożonym ze spodni i marynarki. Dobrała także dodatki utrzymane w świątecznym klimacie. Podczas nagrań programu towarzyszyli jej także Kuba Szmajkowski, Filip Lato, Dagmara Bryzek i Krzysztof Cugowski Junior, którzy ostatnio często pojawiają się w produkcjach TVP. Razem z innymi uczestnikami show wokalistka wykonała także układ taneczny do piosenki "Cuff it" Beyonce, który ostatnio stał się viralem na TikToku. 

Maja Hyży, Karol Strasburger, Filip Lato, Krzysztof Cugowski Junior, Dagmara BryzekMaja Hyży, Karol Strasburger, Filip Lato, Krzysztof Cugowski Junior, Dagmara Bryzek Fot. Instagram.com/marcin_wieczorem

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Będziecie oglądać w święta ich popisy okraszone kawałami Karola Strasburgera

'Familiada'W "Familiadzie" uznano złą odpowiedzi. Pytanie niby proste, a pokonało graczy

Więcej o: