Ukochana zrobiła zdjęcie Marcinowi Hakielowi. Wybrali się na wycieczkę

Marcin Hakiel szybko znalazł szczęście po rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Mężczyzna cieszy się teraz czasem spędzonym z tajemniczą partnerką. Ostatnio wybrali się razem na świąteczny jarmark we Wrocławiu.

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek dość szybko odciął się od medialnych doniesień i zaczął prowadzić spokojne życie z nową partnerką. Tancerz od czasu do czasu wstawia do mediów społecznościowych zdjęcia z tajemniczą blondynką, która nie pcha się z nim na ścianki ani nie opowiada o związku w mediach. Tym razem szczęśliwa para wybrała się na jarmark świąteczny, żeby pooglądać ozdoby bożonarodzeniowe i napić się grzanego wina. Marcin Hakiel dodał do sieci urocze zdjęcia.

Polecamy: Marcin Hakiel na romantycznej randce z ukochaną. Tancerz pokazuje coraz więcej. Tym razem stanęła przodem

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Marcin Hakiel spaceruje po świątecznym jarmarku. Tak spędza czas z nową partnerką

Marcin Hakiel wie, jak zainteresować fanów swoją osobą. Wystarczy, że tancerz udostępni w mediach społecznościowych zdjęcia z wypadu z ukochaną. Tak się stało tym razem, kiedy mężczyzna pokazał na Instagramie fotografie z wypadu po wrocławskim rynku. Uwiecznił tam kadry, na których widać, jak popija grzane wino oraz takie, gdzie w tle można obejrzeć piękną przestrzeń Wrocławia.

Zobacz też: Marcin Hakiel pozuje z ukochaną na siłowni. Tym razem przodem

Marcin HakielMarcin Hakiel Instagram / Marcin Hakiel screen

Na jednej z relacji Marcin Hakiel był ubrany w stylowy płaszcz. Pod spodem miał świąteczny sweter, który może oznaczać, że już poczuł magię świat. Świetnie, że dopełnił całą stylizację stylowym kaszkietem, który dodał mu charakteru. Całość prezentowała się znakomicie i podkreślała osobowość tancerza. 

Marcin HakielMarcin Hakiel Instagram / Marcin Hakiel screen

Zobacz również: Marcin Hakiel pokazał zdjęcie z weekendu z "księżniczką". Fani oczarowani. "Pięknie razem wyglądacie"

Myślicie, że tancerz kiedyś pokaże ukochaną w mediach? 

Więcej o: