Marta Manowska zmieniła fryzurę. Do twarzy jej z uczesaniem w stylu retro

Marta Manowska pochwaliła się na Instagramie nowym uczesaniem. Trzeba przyznać, że w wydaniu retro prezentuje się zjawiskowo. Metamorfozę prezenterki TVP docenili także internauci.

Popularność Marty Manowskiej zaczęła się wraz z sukcesem programu "Rolnik szuka żony". Prezenterka jest obecnie jedną z najbardziej lubianych gwiazd TVP. Prowadziła także takie formaty jak "The Voice Senior" oraz "Sanatorium miłości". Dziennikarka jest aktywna także w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Marta Manowska pokazała się tam w nowej odsłonie. Nowa, elegancka fryzura dziennikarki przypadła do gustu internautom, którzy zasypali ją komplementami. 

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

'Rolnik szuka żony'. Kasia otworzyła się po finale. Wyznała, jakie słowa usłyszała od matki"Rolnik szuka żony". Kasia otwiera się po finale. To usłyszała od matki

Marta Manowska pokazała się w eleganckim wydaniu. Do twarzy jej z fryzurą w stylu retro

Na Instagramie Marty Manowskiej pojawiło się zdjęcie w nowej fryzurze. Dziennikarka zapozowała w nowym, bardzo eleganckim uczesaniu. Postawiła na upięcie w stylu retro z nonszalancko zaczesaną grzywką. Fryzura optycznie wysmukliła twarz prezenterki i wpisała się w najnowsze trendy. Na końcowy efekt złożył się także makijaż i niezwykle gustowna biżuteria

 

Metamorfoza bardzo spodobało się obserwatorom Marty Manowskiej. Pod postem na Instagramie zaroiło się od komplementów.

Jaka pani elegancka.
Nie do poznania.
Francja elegancja.
Wow, co za szyk, co za zmiana. Ślicznotka - pisali zachwyceni internauci.

Przypomnijmy, że w niedzielę 27 listopada odbył się finał dziewiątej edycji programu programu "Rolnik szuka żony". Przed ostatnim odcinkiem pojawiły się medialne doniesienia, że to ostatni sezon dla Marty Manowskiej, która z formatem związana jest od samego początku. Nie zostało to jednak jak dotąd potwierdzone. 

'Rolnik szuka żony'. Marta Manowska o nowym uczestniku: Rozbił bank. Otrzymał więcej listów od Kamili"Rolnik szuka żony". Marta Manowska odejdzie z programu?

Więcej o: