Doda dawno nie była tak uśmiechnięta. Dariusz Pachut się postarał

Doda udostępniła 26 listopada 2022 roku fotografię z dzieckiem. Wokalistka zapozowała z małym chłopcem. Fani od razu zasypali ją komentarzami. Wszystko przez jej niebiański uśmiech.

Doda wie, jak wzbudzić sensację w mediach społecznościowych. Wokalistka wypoczywa teraz w Wietnamie, gdzie korzysta z uroków tamtejszych atrakcji. Wstawia wiele pięknych kadrów z podróży na Instagram. Tym razem pochwaliła się fotografią, na której widać, jak trzyma dziecko na rękach. Dopełniła zdjęcie ciekawym opisem. Fani nie wytrzymali i od razu napisali pod postem, co o tym wszystkim myślą. Nie brakowało pozytywnych komentarzy pod adresem jej uśmiechu. Widać, że jest teraz naprawdę szczęśliwa.

Polecamy: Doda i Pachut zwiedzają Wietnam. Zakochani wtulali się w siebie na każdym możliwym kroku. Padła wzmianka o dzieciach

Zobacz wideo Doda nawet na wakacjach wyciska siódme poty. Tak ćwiczy z Pachutem

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy

Doda promienieje na wakacjach. "Wyglądasz wspaniale"

Doda już w show "Doda. 12 kroków do miłości" opowiadała o tym, że nie planuje mieć potomstwa. Wokalistka powiedziała wprost, że nie czuje instynktu macierzyńskiego. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Teraz wiadomości na temat dzieci pojawiły się znowu po jej najnowszej publikacji w mediach społecznościowych. Wszystko przez to, że piosenkarka opublikowała zdjęcie, na którym widać jak trzyma dziecko.

 

Internauci od razu się rozmarzyli i zaczęli jej pisać, żeby przemyślała decyzję o tym, że nie chce mieć dzieci, ponieważ ich zdaniem świetnie sprawdziłaby się w roli matki. Oprócz komentarzy związanych z macierzyństwem wiele osób zauważyło, że wokalistka wygląda na szczęśliwą.

Ale jakie szczęście widać u ciebie w oczach - podkreśliła fanka.

Ktoś inny dodał:

Wyglądasz wspaniale. Miłości ci służy.
Widać, że jesteś naprawdę szczęśliwa.

Trudno nie zgodzić się ze słowami użytkowników Instagrama.

Więcej o: