Dariusz Pachut sfotografował Dodę w bikini. Do tego... "toporne" buty. Fan: Zwolnij stylistę. Zgasiła go

Doda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w skąpym stroju sportowym. Jeden z fanów przyczepił się do jej butów. Gwiazda nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi.

Doda kilka dni temu wyleciała na wakacje. W Wietnamie przebywa z nią Dariusz Pachut, z którym od jakiegoś czasu jest w związku. Choć początkowo nie chcieli afiszować się ze swoją relacją, tak teraz nie mają oporów, by wrzucać wspólne zdjęcia i chętnie relacjonują, jak upływa im wspólnie czas. Podczas jednej z relacji zobaczyliśmy, jak wymieniają się czułościami, a także mogliśmy podejrzeć ich trening. Artystka założyła specjalnie na tę okazję bardzo skąpą stylizację.

Dariusz Pachut, DodaDoda wyciska siódem poty z Pachutem. Pozuje w odważnym stroju

Zobacz wideo Tak wygląda ich wspólny trening

Doda pręży się w skąpym stroju sportowym. Fan czepia się, że ma złe buty

Doda miała na sobie skąpy strój, który odkrywał kawałek biustu oraz płaski brzuch. Do tego dobrała okulary przeciwsłoneczne oraz czarne buty sportowe. To właśnie one nie przypadły do gustu jednemu z użytkowników Instagrama. Swoimi przemyśleniami podzielił się w komentarzu pod zdjęciem Rabczewskiej:

Dziewczyno, zwolnij stylistę, do tej stylizacji bez butów. Strasznie topornie to wygląda. Jak to nie stylista, to ok. Ale do zmiany koncept - podzielił się "dobrą" radą.
 

Piosenkarka nie zostawiła tego bez odpowiedzi. Odpowiedziała logicznie i w punkt:

Buty są do uprawiania sportu, nie wyglądania do zdjęć. A te są najlepsze - napisała.

W poście Doda po raz kolejny podkreśliła, jak ważny jest dla niej zdrowy styl życia. Wyznała, że sport to dla niej styl życia, a nie przykry obowiązek. Z aktywności nie rezygnuje także na wakacjach, a teraz może swoją pasję dzielić z ukochanym, który także uwielbia ruch.

Dariusz Pachut, Dorota GardiasTak wyglądał związek Pachuta z Gardias. Połączyła ich miłość do wędrówek po górach

Więcej zdjęć Dody z treningu, a także jej ujęć z ukochanym, znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: