Sara Boruc pochwaliła się ogromną metamorfozą. Ma nową fryzurę: Najlepsze cięcie

Kto by pomyślał, że Sara Boruc po latach zdecyduje się na powrót do długich włosów. Projektantka mody właśnie pochwaliła się metamorfozą.

Sara Boruc od kilku lat spełnia się jako projektantka mody, a jej twórczość doceniają gwiazdy. Ubrania Boruc noszą największe celebrytki na świecie, m.in. Hailey Bieber czy Kendall Jenner. W wolnych chwilach udziela się w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją grono niemal 500 tys. obserwatorów. Chętnie podglądają szczegóły z jej życia prywatnego. Projektantka właśnie pochwaliła się ogromną metamorfozę włosów. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie dawno jej nie widzieliśmy. 

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Sara Boruc przedłużyła włosy

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Przez lata mogliśmy podziwiać Sarę Boruc w krótkich włosach. Pierwszy raz zdecydowała się na nie w 2015 roku i fani porównywali ją do Kardashianek. Z pewnością wielu z nich przywykło do tego looku, który właśnie przeszedł do przeszłości. Projektantka mody wybrała się do jednego ze znanych salonów fryzjerskich i przedłużyła włosy. Trzeba przyznać, że takie uczesanie bardzo jej pasuje i świetnie współgra z jej egzotyczną urodą. Ciekawe, czy zostanie na dłużej w tej fryzurze.

Dłużej i powrót do natury. Najlepsze cięcie - pisała Sara Boruc.

Sara BorucSara Boruc Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc nie ukrywa swojej miłości do mody i chętnie wypowiada się w tych tematach na forum publicznym. W jednym z wywiadów przyznała, że zmiana stylisty bardzo służy Annie Lewandowskiej, która teraz, zamiast rozczarowywać stylizacjami - zachwyca i inspiruje innych.

Jak wam się podoba Sara Boruc w całkowicie odmienionej odsłonie? Powinna zostać przy takiej długości, czy jednak lepiej jej w krótszej fryzurze?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.