Nowy chłopak Dody wcześniej był zakochany w Gardias i ma dzieci. To o nim wiemy

Doda w końcu przestała ukrywać, kto skradł jej serce. Sprawdziliśmy, kim jest Dariusz Pachut. Na koncie ma sukcesy sportowe i piękne gesty. Wcześniej był związany z Dorotą Gardias.

Od kilku miesięcy spekulowano, że Dariusz Pachut skradł serce Dody. Plotki podsyciło etui na telefonie piosenkarki, na którym mogliśmy zobaczyć ją w towarzystwie umięśnionego mężczyzny. Później w finałowym odcinku "Doda. 12 kroków do miłości" wyznała, że jest zakochana w kimś, kogo zna od dawna. Później coraz śmielej pokazywała, jak spędza czas z ukochanym. 24 listopada ukazało się pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych prosto z wakacji w Wietnamie. Udało nam się znaleźć kilka informacji na temat chłopaka Rabczewskiej.

Zobacz wideo

Doda, Emil Haidar, NergalDoda ma za sobą dziesiątki afer. Wybraliśmy te najlepsze

Kim jest nowy partner Dody?

Dariusz Pachut to 37-letni podróżnik i ratownik medyczny, który pochodzi z niewielkiej miejscowości Zabrzeża w pobliżu Łącka. Pierwsze informacje na jego temat zaczęły pojawiać się w mediach, kiedy jeszcze jako policjant uczestniczył w akcji ratowniczej na terenach gór w Albanii. Później można było o nim przeczytać jesienią 2020 roku, gdy pomógł w spełnieniu marzenia niepełnosprawnego chłopca o wejściu na Rysy.  

 

Podobnie do Dody Dariusz Pachut kocha muzykę, szczególnie zespół Backstreet Boys, którego członków miał okazję zobaczyć na żywo. Oprócz tego może się pochwalić wieloma sukcesami sportowymi. Zdobył między innymi tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu oraz jest instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego.

 

Dariusz Pachut był związany z Dorotą Gardias

Przez jakiś czas media pisały o nowym ukochanym Dody, jako "byłym partnerze Doroty Gardias". Połączyła ich miłość do wędrówek po górach. W jednym z wywiadów dla "Twojego Imperium" prezenterka wyznała, że ukochany okazał się dla niej ogromnym wsparciem, kiedy zdiagnozowano u niej raka piersi. W grudniu 2021 roku pojechali wypocząć do Rzymu. Krótko później w ich mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać kolejne wspólne zdjęcia i można było pomyśleć, że są dla siebie stworzeni. Niestety w marcu tego roku pogodynka usunęła wszystkie romantyczne kadry, co wskazywało na zakończenie relacji. Byli razem najprawdopodobniej zaledwie kilka miesięcy. 

Dorota Gardias i Dariusz PachutDorota Gardias i Dariusz Pachut Instagram @dorotagardias

Dariusz Pachut - poprzednie związki

Jeśli chodzi o poprzednie związki Dariusza Pachuta, w mediach na próżno szukać informacji. Wcześniej nie był osobą publiczną, jednak chętnie udziela się na Instagramie. Tam nie brakuje zdjęć z dwójką dzieci, które podzielają jego zamiłowanie do sportu. Wybierają się na wspólne wycieczki rowerowe czy wyprawy kajakowe. Widać, że córka i syn są dla niego bardzo ważni.

Więcej zdjęć Dariusza Pachuta znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

DodaDoda związała się z Dariuszem Pachutem, a w komentarzach burza: Szczęście lubi ciszę

Więcej o: