Polsat szykuje odpowiedź na "Dzień dobry TVN"! To cel Edwarda Miszczaka

Według przecieków medialnych, Polsat przygotowuje własny program śniadaniowy. Pomysładowcą projektu ma być Edward Miszczak, który jego stworzenie powierzył osobie wcześniej związanej z "Dzień dobry TVN".

Popularne "śniadaniówki" należą do najważniejszych programów stacji telewizyjnych w Polsce. "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie" konkurują ze sobą w słupkach oglądalności od lat. W tym wyścigu nie uczestniczy Polsat, który do tej pory nie zaproponował własnego formatu tego typu. Wkrótce ma się to jednak zmienić, a wszystko za sprawą Edwarda Miszczaka.

Zobacz wideo Ewa Drzyzga o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN-u

Tamara Arciuch pokazała zdjęcia z maleńką córką. Wszyscy zwracają uwagę na oczyTamara Arciuch pokazała zdjęcia z maleńką córką. Wszyscy zwracają uwagę na oczy

Polsat przygotowuje odpowiedź na "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie"

Zakończenie współpracy z TVN zapoczątkowało nowy rozdział w życiu zawodowym Edwarda Miszczaka. Dziennikarz ma ogromne doświadczenie i według medialnych ustaleń w styczniu ma rozpocząć pracę jako dyrektor programowy Polsatu. Teraz Wirtualne Media ustaliły, że to on jest najprawdopodobniej pomysłodawcą projektu programu śniadaniowego w Polsacie.

Konferencja Sportowa zima w TVNKonferencja Sportowa zima w TVN KAPiF.pl / KAPiF.pl

Jak ustalił portal, stworzenie formatu powierzono Luizie Zając. Warto tutaj wspomnieć, że wcześniej długo była ona producentką wykonawczą "Dzień dobry TVN". Teraz zapytana, czy przygotowuje program śniadaniowy dla Polsatu, odmówiła komentarza. Do doniesień medialnych krótko odniósł się za to rzecznik prasowy stacji Tomasz Matwiejczuk.

Jeżeli wprowadzamy jakieś nowości programowe, to zawsze o tym informujemy. Czyli jeśli będziemy mieli do przekazania jakieś konkretne informacje na temat naszych nowości, to na pewno was o tym powiadomimy - powiedział portalowi Wirtualne media.

Dziennikarzom udało się ustalić, że producenci planują, by nowy format Polsatu był nadawany tylko w weekendy. "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie" są emitowane codziennie.

Kuba Wojewódzki, Anna MarkowskaWojewódzki ceni w młodszej partnerce wiele rzeczy. Zachwycał się nią na wizji

Więcej o: