Kuba Wojewódzki zdradził, za co ceni Annę Markowską. Nie mógł się nachwalić i zdradził ich plany

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska niedawno ogłosili, że są razem. Dziennikarz zachwycał się partnerką we własnym programie.

Kilka dni temu Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. Para niedawno zadebiutowała na ściance, czym wywołała poruszenie w mediach. Najpierw połączyła ich przyjaźń, modelka była wtedy w związku. Dopiero po półtora roku znajomości zaczęli się spotykać. Markowska wyznała, że ujęła ją wrażliwość dziennikarza. Czuła się, jakby znała go od lat. Co Wojewódzkiemu imponuje w pięknej uczestniczce "Top Model"? Nie krył zachwytów we własnym show.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska komentuje udział w show Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki zachwyca się nową dziewczyną na wizji

W najnowszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" prowadzący zaskakująco często poruszał temat nowej partnerki. W rozmowie z Joanną Przetakiewicz mówił o Annie Markowskiej. Podziwiał dziewczynę za jej zaradność i finansową niezależność.

Poznaję dziewczyny w różnym wieku, do pewnego wieku w różnym wieku i jak patrzę na samodzielność finansową swojej partnerki, jej koleżanek, to jest to klasa średnia. Naprawdę młoda, zdrowa klasa średnia, która nie boi się być szczęśliwą, nawet zuchwałą, zachłanną - mówił Wojewódzki.

Następnie prowadzący, jak to ma w zwyczaju, zażartował z samego siebie i swojego upodobania do młodszych partnerek.

Ja bym bardzo chciał, żeby te coraz młodsze dziewczyny były coraz bogatsze, żebym nie musiał wydawać pieniędzy - śmiał się Wojewódzki.

Dziennikarz na antenie potwierdził obecność na najnowszym pokazie La Manii, modowej marki należącej do Joanny Przetakiewicz. Jak wyznał, obiecał partnerce, że pójdzie z nią. Bez skrępowania po raz kolejny użył imienia ukochanej.

Joanna Kurska, Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKurska zdradza, jak załoga TVP reaguje na związek Cichopek i Kurzajewskiego

Sądzicie, że dziennikarz w końcu się ustatkuje u boku młodszej modelki?

Więcej o: