Tamara Arciuch pokazała dawne zdjęcia z córką. Wszyscy zwracają uwagę na oczy dziewczynki

Tamara Arciuch prywatnie tworzy szczęśliwy związek z Bartłomiejem Kasprzykowskim. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - Nadię i Michała. Z okazji szóstych urodzin córki aktorka zamieściła w mediach społecznościowych urocze kadry. Wszyscy zwracają uwagę na oczy dziewczynki.

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski są parą od 13 lat. Wspólnie wychowują 12-letniego syna Michała oraz córkę Nadię, która niedawno świętowała szóste urodziny. Z tej okazji aktorka podzieliła się fotografiami, wykonanymi niedługo po urodzeniu dziewczynki. W dedykowanym poście na Instagramie podkreśliła, jak bardzo narodziny najmłodszej pociechy zmieniły jej życie. Chwytający za serce wpis sprawił, że wielu nie pozostawiło go bez komentarza. Nie zabrakło także reakcji ze strony sławnych kolegów i koleżanek z branży.

Zobacz wideo Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch. Rozmawiamy z gwiazdami „Tajemnicy zawodowej"

Tamara Arciuch we wzruszającym wpisie o córce. Fani zachwyceni urodą Nadii

Tamara Arciuch jest mamą trójki dzieci. Oprócz Nadii i Michała ma jeszcze dorosłego syna Krzysztofa z poprzedniego małżeństwa. Gwiazda serialu "Tajemnica zawodowa" z reguły stara się chronić prywatności swoich najbliższych, ale tym razem zdecydowała się opublikować na Instagramie kilka zdjęć z czasów, gdy jej córka była jeszcze mała. Fotografie przedstawiają dziewczynkę w objęciach dumnej mamy oraz innych członków rodziny. Aktorka podzieliła się pod postem krótką refleksją.

Sześć lat temu na świat przyszła dziewczynka, w której oczach można zobaczyć cały świat. Córeńko, każdego dnia czynisz go lepszym i nadajesz mu sens! Bądź szczęśliwa - wyznała Tamara Arciuch na Instagramie.

W komentarzach nie zabrakło pochwał od fanów aktorki, ale i przyjaciół z show-biznesu. Pojawiły się wpisy od Rafała Cieszyńskiego, Joanny Kuberskiej, Kasi Popowskiej czy Idy Nowakowskiej. Kilka zdań od siebie dodała również Agnieszka Dygant.

No trzeba powiedzieć, że oczy zjawiskowe! Cała reszta zresztą też - napisała Agnieszka Dygant na Instagramie.
 

Obserwatorzy, podobnie jak odtwórczyni głównej roli w serialu "Niania", także zwrócili uwagę na wyjątkowe oczy Nadii.

Słodziak, z super pięknymi oczami.
Co za oczy! Napatrzeć się nie mogę. Cudo.
Oczka to ma magiczne po mamie, widać od razu - czytamy na Instagramie.

Biorąc pod uwagę pozytywny odzew fanów, Tamara Arciuch powinna znacznie częściej chwalić się zdjęciami córki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.