Darek Stolarz pokazuje się u boku Szelągowskiej, ale od lat jest w szczęśliwym związku. Tak wygląda jego żona

Programy Doroty Szelągowskiej od lat cieszą się ogromną popularnością. Widzowie zapałali wielką sympatią nie tylko do prowadzącej, ale i jej programowego przyjaciela, znanego jako Darek Stolarz. Ten chętnie pokazuje w mediach żonę.

Darek Stolarz, a właściwie Darek Wardziak, zyskał ogromną popularność za sprawą programów "Dorota was urządzi" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Jego pseudonim nawiązuje do wykonywanej profesji. Prowadząca może liczyć na wsparcie doświadczonego stolarza, który z drewna potrafi wyczarować prawdziwe cuda i przy okazji lubi przekomarzać się z Dorotą Szelągowską. Darek prowadzi konta w mediach społecznościowych, ale niechętnie mówi na temat życia prywatnego. Sprawdziliśmy, jak wygląda jego żona. Katarzyna wie, jak zaskoczyć męża. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rubikowie świętują 17 lat związku, ale to Stuhrowie mogą się pochwalić długim stażem. Tak wyglądali kiedyś

Zobacz wideo Dorota Szelągowska remontuje mieszkania co dwa lata. Po co?

Darek Stolarz chroni życie prywatne, ale chętnie pokazuje żonę. Katarzyna umie go zaskoczyć

Darek Stolarz prowadzi konto na Instagramie, a jego profil obserwuje ponad 150 tys. internautów. Projektant mebli zazwyczaj skupia się na swojej pracy, ale przemyca i bardziej prywatne kadry. Jak sam wyznał jakiś czas temu, zamiłowanie do stolarki odziedziczył po dziadku. Darek Wardziak nie tylko występuje w programach o tematyce wnętrzarsko-remontowej, ale i prowadzi własną stolarnię. Na brak pracy nie może narzekać. 

 

Niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego. Darek ma 47 lat. Od lat jest w związku małżeńskim z Katarzyną, która wystąpiła w jednym z odcinków jego programu "Darek solo". Kilka lat temu małżonka stolarza zrobiła mu niemałą niespodziankę urodzinową i opublikowała sekretne życzenia na jego Facebooku. 

Wygląda na to, że to ich mała tradycja, a Katarzyna "wywinęła" mężowi ten sam numer kilka tygodni temu. Stolarz na początku listopada świętował urodziny. 

 

Nie wiadomo, czy małżonkowie doczekali się dzieci. Jakiś czas temu zdecydowali się jedna powiększyć rodzinę i zaadoptowali szczeniaka, któremu dali na imię Atena. 

 

Żona Darka ma proste blond włosy i nie prowadzi konta w mediach społecznościowych, za to chętnie korzysta z profili męża. Katarzyna jest bardzo elegancką kobietą. Niedawno małżonkowie wypoczywali na Teneryfie, a stolarz chętnie dzielił się urlopowymi kadrami. 

 

W wolnym czasie Darek z żoną korzystają z uroków natury, lubią aktywnie spędzać czas i chodzić do lasu.

Więcej zdjęć Darka z żoną znajdziecie w naszej galerii na górze strony.  

 

Fani w komentarzach za każdym razem zasypują żonę Darka komplementami:

Piękna kobieta.
Widać w waszych oczach miłość.
Panie stolarzu, taka żona to skarb - czytamy.
 

Trzeba przyznać, że tworzą naprawdę piękną parę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.