Kurzajewski i Cichopek ponoć zakochali się na planie "Czar par". Prowadzący skomentował wtedy kusą kreację aktorki

Między Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim miało zaiskrzyć, gdy spotkali się na planie wznowionego po latach programu "Czar par". Przyjrzeliśmy się, jak wyglądał pierwszy odcinek show TVP i jak wówczas prezentowali się aktorka i dziennikarz.

O tym, że prowadzących "Pytania na śniadanie" łączy coś więcej niż praca, w kuluarach spekulowano właściwie od momentu, gdy Katarzyna Cichopek ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem. Gwiazda "M jak miłość" i prezenter potwierdzili związek na początku października, jednak Paulina Smaszcz utrzymuje, że są parą od 2019 roku, gdy "Czar par" trafił na ekrany. Sami zainteresowani nie potwierdzili tej informacji, jednak pewnym jest, że występowali razem we wznowionym show w TVP, w którym Cichopek pojawiła się w dodatku z ówczesnym mężem.

Zobacz wideo Maja Hyży o Cichopek i Kurzajewskim

W "Czarze par" Kurzajewski komplementował strój Cichopek, a Hakiel wskoczył na byka

Pierwszy odcinek "Czaru par" po latach przerwy trafił do emisji we wrześniu 2019 roku. Prowadzącymi wznowionego formatu zostali Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski, a Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela obsadzono w rolach jurorów. Działo się naprawdę sporo. Maciej Kurzajewski w bardzo czułych słowach zapowiadał roztańczone małżeństwo.

Popularna aktorka i utalentowany tancerz. 14 lat temu połączyła ich rumba, potem był walc angielski, tango w Paryżu, wcale nie ostatnie. Idą przez życie tanecznym krokiem, nieważne słońce czy deszcz, śmiech czy łzy. Mogliby tak iść na koniec świata i jeszcze dalej, byle we dwoje - mówił prezenter.

Jedną z konkurencji, której zostali poddani uczestnicy "Czaru par", było ujeżdżanie mechanicznego byka. Popisy niezwykle spodobały się jurorom, a sprawdzić się w tej sytuacji bardzo chciała Cichopek. Ubrana w krótką spódnicę i garsonkę aktorka nie mogła niestety wziąć udziału w konkurencji.

Katarzyna Cichopek w 'Czarze par'Katarzyna Cichopek w 'Czarze par' TVP

Jak ja ubolewam, droga Kasiu naprawdę, że strój jest taki nieodpowiedni - żartował Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski w 'Czarze par'Maciej Kurzajewski w 'Czarze par' TVP

Do akcji wkroczył za to chętnie Marcin Hakiel, który wyręczył żonę w tym niełatwym zadaniu.

'Czar par''Czar par' TVP

Trudno powiedzieć, czy wznowiony format nie przypadł do gustu widzom i miał niewystarczającą oglądalność, czy Telewizja Polska po prostu się rozmyśliła, ale finalnie "Czar par" emitowany był tylko przez jeden sezon i liczył w sumie 12 odcinków. Kurzajewski i Cichopek ponownie spotkali się na planie "Pytanie na śniadanie" jesienią 2020 roku.

Więcej zdjęć pary z okresu emisji "Czaru par" znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.