Premiera książki Martyny Wojciechowskiej. Żona Macieja Stuhra w świetnej formie. Justyna Nagłowska skradła show

Martyna Wojciechowska zaprosiła gwiazdy na premierę nowej książki. Pojawiła się m.in. Agata Rubik w modnej marynarce. Patrzymy też na stylizację Justyny Nagłowskiej.

Martyna Wojciechowska dzięki swoim podróżom poznała wiele inspirujących kobiet na różnych krańcach świata. Historie niektórych z nich opisała w książce "Co chcesz powiedzieć światu". Na uroczystej premierze pojawiło się wiele znanych osobowości, które wspierają działalność podróżniczki. Do zdjęć pozowała m.in. Justyna Nagłowska, Agata Rubik czy Patricia Kazadi. Pierwszy raz publicznie pokazała się Katarzyna Błażejewska-Stuhr, żona Macieja Stuhra od czasu, gdy jego ojciec został zatrzymany za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska ujawnia, dlaczego ubiera się na czarno

Premiera książki Martyny Wojciechowskiej. Justyna Nagłowska postawiła na modny zestaw

Patrząc na zdjęcia z premiery, od razu rzuca nam się w oczy elegancka, a jednocześnie pełna luzu stylizacja autorki popularnych podcastów oraz żony Borysa Szyca, Justyny Nagłowskiej. Miała na sobie jasne, rozszerzane spodnie, które połączyła ze skórzaną kurtką, małą torebką i butami na obcasie. Na uwagę zasługuje również makijaż gwiazdy - usta podkreślone czerwoną szminką.

Martyna Wojciechowska i Justyna Nagłowska na premierze książkiMartyna Wojciechowska i Justyna Nagłowska na premierze książki KAPiF.pl / KAPIF.pl

Agata Rubik również wybrała dół z luźnymi nogawkami, jednak w czarnym kolorze. Spodnie połączyła z ciężkimi butami oraz krótką marynarką w kratkę, która delikatnie odsłaniała brzuch. Na ramieniu miała powieszoną szarą torebkę.

Agata Rubik na premierze książki Martyny WojciechowskiejAgata Rubik na premierze książki Martyny Wojciechowskiej KAPiF.pl / KAPIF.pl

Katarzyna Błażejewska-Stuhr pojawiła się na wydarzeniu w swetrze w modne czarno-zielone pasy, który zestawiła z dopasowanymi spodniami i masywnymi butami. 

Martyna Wojciechowska, autorka książki, tradycyjnie wybrała czarną stylizację, składającą się ze spodni i koszuli oraz butów kowbojek. Na zdjęciach widzimy jednak, że na wierzch zarzuciła biały płaszcz. Więcej zdjęć z premiery zobaczycie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.