Karolina Sztafa nie żyje. W "Big Brotherze" szokowała, prywatnie wychowywała dwójkę dzieci

Wiadomość o śmierci Karoliny Sztafy, znanej z "Big Brothera", zasmuciła widzów programu. Uczestniczka show przeżyła zaledwie 35 lat. Co o niej wiemy?

Karolina Sztafa była jedną z uczestniczek siódmej polskie edycji "Big Brothera". W poniedziałek, 21 listopada, do mediów przedostała się wiadomość o jej przedwczesnej śmierci. Smutną informacją podzieliła się na InstaStories jej przyjaciółka Anna Klimpel. Ponieważ Sztafa szybko pożegnała się z programem, nie było jej dane zaistnieć w mediach. Mieszkając dwa tygodnie w domu Wielkiego Brata sporo zamieszała, dlatego wielu fanów formatu dobrze ją zapamiętało.

'Big Brother' "Big Brother" zrobił z nich sławy. Przyczyny śmierci Baranowskiej do dziś nie są znane

Zobacz wideo Monika Sewioło była gwiazdą "Big Brothera". Potem zniknęła. Jak teraz wygląda i co robi?

"Big Brother". Karolina Sztafa zmarła. Co o niej wiemy?

Sztafa pochodziła z Czechowic-Dziedzic i mówiła o sobie, że jest śląską góralką. Podkreślała, że jest charakterna, pracowita i doskonale zorganizowana, jak na kobietę z tamtych stron przystało. Choć ukończyła pedagogikę ze specjalnością resocjalizacja, nie pracowała w wyuczonym zawodzie. Zamiast tego zatrudniła się jako selekcjonerka w klubie. 

Zdjęcia Karoliny Sztafy znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

35-latka była żoną Łukasza i mamą dwóch dorastających córek, 12-letniej Weroniki i młodszej o trzy lata Wiktorii. Wiele sobie obiecywała po udziale w programie. W jednym z wywiadów przyznała, że marzy o sesji zdjęciowej dla "Playboya" i nie miałaby żadnych oporów, by zaprezentować się przed obiektywem. Na facebookowym profilu chętnie dzieliła się swoimi fotografiami i, jak zaznaczyła w jednym z wywiadów, kobiety po trzydziestce powinny być dumne z tego, jak wyglądają.

W "Big Brotherze" od samego początku wzbudzała kontrowersje. Wchodząc do domu, była przekonana, że wygra. Tak też powiedziała w trakcie nagrania zrealizowanego przez stację, na którym nakreślono jej sylwetkę.

Wybucham, gdy widzę głupich ludzi. Głupich, czyli takich, którzy nie mają własnego zdania i ślepo podążają za innymi - mówiła w rozmowę z "Vivą!".

Wybuchowy temperament góralki nie przysporzył jej popularności wśród innych uczestników. Podczas pierwszych nominacji otrzymała aż dziesięć głosów od współlokatorów, którzy w ten sposób wytypowali ją do odejścia z domu. Została jednak wówczas ocalona dzięki immunitetowi. Tydzień później koledzy i koleżanki byli dla niej nieco łaskawsi, bo dali jej "tylko" sześć nominacji. O jej odejściu z reality show zdecydowali widzowie. W jednym z wywiadów zaznaczyła, że albo się ją kocha, albo nienawidzi. 

Anna Klimpel żegnając przyjaciółkę ujawniła, że powodem przedwczesnej śmierci dziewczyny była choroba i poprosiła, by nie zadawać jej pytań na ten temat. Podkreśliła, że Karolina chciałaby zostać zapamiętana jako osoba "uśmiechnięta i z makijażem".

Józef Warchoł Janusz Dzięcioł Uczestnicy "Big Brothera" i "Baru", którzy odeszli w dziwnych okolicznościach

Bliskim Karoliny Sztafy składamy nasze kondolencje.

Zdjęcia Karoliny Sztafy znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: