Aleksandra Kwaśniewska uzewnętrzniła się na temat związku z Kubą Badachem. Ma swoje zasady

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż mogą stanowić dla wielu wzór. Ich małżeństwo to jeden z fenomenów rodzimego show-biznesu. Jeden z tabloidów postanowił wyciągnąć z celebrytki wyznanie na temat tego, dlaczego jest im razem tak dobrze.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach już od dekady uchodzą za wyjątkowo dobrane i szczęśliwe małżeństwo. Poza tym, że dzielą wspólne pasje, jak np. zagraniczne podróże, każde z nich realizuje się zawodowo w "swojej" branży. Prezydencka córka wróciła do dziennikarstwa telewizyjnego jako prowadząca "Miasto kobiet", a jej mąż angażuje się w kolejne muzyczne projekty. Obserwując ich poczynania, można odnieść wrażenie, że ich związek omijały burze, trudno też przypomnieć sobie jakikolwiek skandal z ich udziałem. "Fakt" postanowił przyjrzeć się tej relacji i podpytać 41-latkę o sekret wzorowego - w mniemaniu wielu - pożycia.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska o Kaczyńskim i aferze ze Smaszcz. Padły ważne słowa

Aleksandra Kwaśniewska podaje przepis na udany związek

Aleksandra Kwaśniewska chętnie opowiedziała, co - jej zdaniem - najlepiej się sprawdza:

Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu nie ma czego zbierać - zasugerowała.

Zdjęcia Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Jej spostrzeżenia nie są może odkrywcze, ale trudno odmówić jej racji. Trudno też zaprzeczyć, że kluczową rolę w związku dwojga ludzi odgrywa właściwa komunikacja.

Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić, powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem - podzieliła się przemyśleniami Kwaśniewska.

Zgadzacie się z podejściem Aleksandry?

Zdjęcia Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.